Naše webové stránky o Taiji (Tai chi) se neustále rozvíjejí! Na této stránce zveřejňuji, které sekce jsou významněji upraveny a obohaceny. Jestli vás zajímá, jak tento web vznikl, navštivte stránku O našem webu Taijipodlupou.

Novinky v březnu 2021

Karty

Pro ty z vás, kdo se učíte online a máte o to zájem (pomáhá vám to se studiem), jsem zařídila kartu. Do ní vkládám odkazy a videa přesně pro vás v návaznosti na naše individuální lekce. Karty najdete několika způsoby, například dole v patičce webu je slovo Karty.

Nová videa a texty

V jednotlivých sekcích webu postupně přibývají videa a texty! S natáčením pomáhá Franck (obvykle stojí za kamerou, ale někdy i cvičí se mnou), Kuba a v budoucnu se možná přidají i další…. Některá videa jsou ve veřejně přístupných částech, jiná jsou v sekcích určeným pouze pro registrované uživatele webu.

Novinky v sekci Sestavy Taiji

Ve veřejně přístupné části webu přibyla videa párových sestav, které cvičíme v naší škole. Přehled párových sestav

Registrovaní uživatelé, podívejte se na nová videa Cviky s tyčí a Cviky s mečem. Všude jsou tři videa se cviky, které můžete přiřadit k vašemu cvičení se zbraněmi.

Novinky v sekci Základy pohybu

Registrovaní uživatelé, podívejte se na stránku Základní postoje a stránku Pohyb kolem tří os. V uzamčených článcích tam najdete podrobně rozvinuté texty s obrázky a výukovými videi. Videa jsem tam přiřadila z původního podzimního kurzu. Stránky se tak staly komplexnější a informace hutnější. 🙂

Novinky v sekci Informace o Taiji

Registrovaní uživatelé webu, podívejte se na stránku Tingjing – uvolněnost, měkkost, vlna. Stránka podává přehled o tom, jakým způsobem v těle probíhá vlna a jak jí kultivujeme při cvičení formy. Kromě textu tam najdete i názorná videa.

Přeji vám příjemné studium, MgA. Vlasta Pechová

Novinky z února 2021

Na webu přibyla stránka s krátkými animacemi a videi o Taiji.