Studijní materiály Taiji jsou originální online „učebnicí“. Vytváří je MgA. Vlasta Pechová. Studijní materiály můžete využívat samostatně nebo jako doplněk k prezenčním či individuálním lekcím. Materiály procházejte spontánně nebo využijte průvodce studiem.

„Přívětivá cena za vstup do studijních materiálů možná někomu navodí pocit, že materiálů je málo či jsou nekvalitní. Opak je ale pravdou. Materiály intenzivně vytvářím od roku 2009. Výše ceny je odrazem mého přístupu, kdy vím, že vám poskytnuté informace je nutné uvést do praxe. Tento proces vyžaduje váš vlastní čas a přičinlivost a to je něco, co si koupit nemůžete – buďto to uděláte, nebo ne. Platbou studijních materiálů pomůžete uhradit část nákladů spojených s provozem webu a podpoříte další rozvoj těchto materiálů. Další odměnou pro mne bude, když se díky studijním materiálům zlepšíte ve cvičení a pokud půjdete na mé kurzy, budete lépe vnímat to, co vám budu předávat.“ MgA. Vlasta Pechová

Vyberte si ze dvou vstupů – ZÁKLADNÍ a NEOMEZENÝ.

ZÁKLADNÍ VSTUP

Základní vstup je vhodný pro začátečníky, laiky i zájemce z jiných škol, kteří se chtějí naučit a upevnit základy pohybu. Přístup získáte k sekcím Základy pohybu a Informace o Taiji, textům v blogu a k lekcím s příběhem. Získáte i vstup do sekce Qigong, kde je dechová sestava I tin ting či popis meditace. Budete mít také přístup k přehledu témat, kdy můžete například využívat přehledu témat ze začátečnických lekcí a mít tak inspiraci pro své studium. Můžete získat i svou kartu.

Současný roční vstup končí 30. 9. 2021. Již můžete mít nový až do 30. 9. 2022. Přihlaste se k založení či prodloužení ZÁKLADNÍHO VSTUPU:

Noví zájemci, máte-li zaplacený kurz – více lekcí (viz. Taiji pro začátečníky nebo individuální lekce), získáte 50% slevu na založení základního vstupu.
  Založit nové: 2000,- KčProdloužit stávající: 1000,- KčProdloužit a navýšit na neomezený vstup: 2000,- Kč


  NEOMEZENÝ VSTUP

  Neomezený vstup je určený a vhodný pro žáky MgA. Vlasty Pechové – všechny, kteří se chtějí učit sólovou formu Taiji stylu Yang i další párové sestavy či nácviky se zbraněmi. Přístup budete mít do celé studijní sekce. Spoustu výukových videí obsahují stránky zaměřené na výuku sólové sestavy – formy a proto je tento vstup vhodný pro zájemce o studium této sestavy. Nová videa tam neustále přibývají. Samozřejmostí je i možnost založení karty a přístup ke všem textům v blogu.

  Současný roční vstup končí 30. 9. 2021. Již můžete mít nový až do 30. 9. 2022. Přihlaste se k založení či prodloužení NEOMEZENÉHO VSTUPU:

  Jestli vstup ještě nemáte a předplácíte si nyní 6 lekcí (kurzy na Dobešce nebo individuální lekce), získáte slevu 1000,- Kč na založení vstupu. Máte-li již vstup založený a současně předplácíte 6 lekcí, pak je cena za prodloužení ročního vstupu 700,- Kč.
   Založit nové: 4000,- KčProdloužit stávající: 1500,- KčProdloužit stávající: 700,- Kč - můžou zvolit ti, kteří v tomto školním roce uhradí minimálně 1 kurz (6 lekcí).