Studijní materiály Taiji jsou originální online „učebnicí“. Studijní materiály jsou v neustálém vývoji. Vytváří je MgA. Vlasta Pechová od roku 2009. Můžete je využívat samostatně nebo jako doplněk k prezenčním či individuálním lekcím.

Vybrat si můžete ze dvou vstupů – ZÁKLADNÍ nebo NEOMEZENÝ. Popis obsahu je níže na této stránce.

TIP KE STUDIU: Sledujte, jaká videa a texty jsou přidány do studijních materiálů – nově na webu.

ZÁKLADNÍ VSTUP

Základní vstup je vhodný pro začátečníky i zájemce z jiných škol, kteří si chtějí upevnit základy pohybu. Přístup získáte k sekcím Základy pohybu a Informace o Taiji, k textům v blogu a k lekcím s příběhem. Navíc budete mít i přístup k sestavě I tin ting a meditaci. Můžete získat i svou kartu s doporučením, jak z webu studovat.

Přihlaste se k založení či prodloužení ZÁKLADNÍHO VSTUPU. Vstup vám bude platit do 30. 9. 2023.

Po odeslání přihlášky vám co nejdříve zašleme platební informace, vstup vám založíme po uhrazení částky.
  Založit nové: 3000,- KčZaložit nové - účastník kurzů Taiji na Dobešce: 1500,- KčProdloužit stávající: 1500,- KčProdloužit a navýšit na neomezený vstup: 3500,- Kč


  NEOMEZENÝ VSTUP

  Neomezený vstup je určený pro žáky MgA. Vlasty Pechové, kteří se učí a chtějí zdokonalovat v sólové formě Taiji stylu Yang i v dalších párových sestavách či nácvicích se zbraněmi. Přístup je umožněn do celé studijní sekce. Samozřejmostí je i možnost založení karty, přístup ke všem textům v blogu a do přehledu témat.

  Přihlaste se k založení či prodloužení NEOMEZENÉHO VSTUPU. Vstup vám bude platit do 30. 9. 2023.

  Po odeslání přihlášky vám co nejdříve zašleme platební informace, vstup vám založíme po uhrazení částky.
   Založit nové: 5000,- KčZaložit nové - účastník kurzů Taiji na Dobešce: 3000,- KčProdloužit stávající: 3000,- KčProdloužit stávající - účastník kurzů Taiji na Dobešce: 700,- Kč