Lekce Taiji (Tai chi) přes aplikaci Zoom jsou vhodné pro ty z vás, kteří se chcete Taiji věnovat z domova. Lekce lze uskutečnit jednorázově i na pravidelné bázi.

Podmínkou pro uskutečnění lekce je internet, kamera a mikrofon. Je lepší, abyste měli větší obrazovku a dostatečně tak viděli na pohyby, které vás budu učit. Vaše kamera by měla zabrat celé tělo, nebo minimálně alespoň polovinu vašeho těla, kdy můžete záběr nastavovat podle toho, čemu se budeme věnovat.

Lekce přes Zoom jsou vhodné pro nové zájemce i jako plnohodnotné či doplňující lekce pro mé dlouhodobé žáky. Velmi dobře fungují v kombinaci se studiem z webu, ať již videokurzů nebo v propojení se studijními materiály. V případě více lekcí přes Zoom vám zařídím kartu, kde budete mít videa a odkazy k probíraným tématům. Lekce přes Zoom jsou individuální, tedy pouze pro vás. Lze domluvit i lekce pro více účastníků.

Ukázka z individuální lekce ZOOM

Na videu vidíte část lekce, která je zaměřena na základy pohybu a výuku formy. Věnovali jsme se tvorbě pozice Peng a souhře nohou a paží. Pro výuku přes Zoom záměrně nosím přiléhavý a jednobarevný oděv, aby pohyby byly zřetelné.

Lekce přes ZOOM lze nahrávat

Lekce (či jen část lekce) mohu nahrát. Často lekce i sestříhám, kdy ponechám pouze sebe a jak vysvětluji pohyb. Takto sestříhané video pak umístím buďto do vaší karty (pokud jí máte) nebo do uzamčených částí webu.

Kontaktní formulář