Taijipodlupou.cz - Vlasta Pechová - prvek Slézající had - Taiji (Tai chi)Vlasta Pechová po předchozí domluvě poskytuje i soukromé lekce Taiji a konzultace. Lekce či konzultace probíhají na Dobešce v Praze 4, dle dohody výjimečně i jinde. Soukromá lekce i konzultace může probíhat v češtině nebo angličtině.

„Rychlost a složitost výuky se odvíjí od vašich dovedností a vašeho přístupu. Téma a cíle výuky si nejprve ujasníme, aby odpovídaly tomu, co očekáváte a co vás mohu naučit. Chcete-li jen pár lekcí, pak vám můžu nabídnout například dechovou sestavu či cviky, které jsou přímo spojené s Taiji a dají vám pevný základ pro další cvičení. Můžeme přidat i pár prvků z formy. Prosím nečekejte však, že se celou sestavu (formu) naučíte za pár lekcí , protože její studium je dlouhodobá záležitost. Pro více informací mne kontaktujte na [email protected].“ Vlasta Pechová

Soukromé lekce si můžete kombinovat s docházkou do pravidelného studia, s letním cvičení zdarma, s videi zdarma a procházením studijních materiálů.

Soukromé lekce – témata

  • pro začátečníky: základy Taiji a qigong (teorie a cvičení)
  • pro začátečníky: vhled do Taiji (teorie a cvičení) – sólo nácviky i základy cvičení ve dvojicích
  • pro dlouhodobé žáky i pro začátečníky: výuka formy – dlouhá tradiční sestava rodiny Yang
  • pro dlouhodobé žáky i pro začátečníky: individuální téma dle požadavků
  • pro dlouhodobé žáky i pro začátečníky: výuka sestavy s mečem či šavlí
  • pouze pro dlouhodobé žáky – pokročilejší úrovně: cvičení ve dvojicích – bojové aplikace formy, párové sestavy Tuishou, pokročilé Tuishou, Tři kroky, Dalu, Sanshou

Konzultace

Poradenství ohledně výběru cvičení (nejen Taiji).

Ceník

  • Soukromá lekce či konzultace běžná cena: 1000,- Kč / 75 min
  • Nižší cena za soukromou lekci či konzultaci: 600,- Kč / 60 min nebo 700,- Kč / 75 min, (nižší cena platí pro všechny, kteří momentálně navštěvují pravidelné studium – podzim, zima, jaro.)

Kontakt:

MgA. Vlasta Pechová
+ 420 604 311 617
[email protected]