Jmenuji se Vlasta Pechová. Jsem přímou žačkou Roberta Amackera – Taiji (Tai chi) styl rodiny Yang. V Praze jsem založila, rozvíjím a vedu školu Taiji pod lupou. Působím v Praze, na Vysočině v oblasti Pelhřimova a v zahraničí.

Já a Taiji

Bojovým uměním se zabývám od roku 1994. Začínala jsem u karate goju-ryu v Brně, poté jsem v Praze přešla k Taiji (Tai chi). Od roku 2000 se věnuji Taiji stylu Yang pod odborným vedením Roberta Amackera. V rámci rozvoje Taiji a mezinárodního přátelství opakovaně navštěvuji školy Taiji v Moskvě a Kalifornii.

Má činnost

Taiji jsem začala učit v roce 2002 jako asistentka a zástupkyně Roberat Amackera. Od roku 2009 intenzivně formuji školu Taiji pod lupou, na jejíž stránkách se nacházíte. Vyučuji individuální lekce, skupinové lekce na Dobešce v Praze 4 i online lekce a kurzy. Od roku 2010 spolupracuji s MČ Praha 4, za její podpory vedu v letních měsících cvičení zdarma – TIME outDOOR.

Jsem autorkou textů, ilustrací a videí v online studiu tohoto webu. Napsala a ilustrovala jsem knížku o Taiji. Četnými ilustracemi jsem obohatila knihu R. Amackera, více viz. publikaceBěhem studijních pobytů v zahraničí píšu zážitky z cest.

Kontakt
Individuální lekce

Můj avatar

V této podobě jsem průvodcem studia na tomto webu.

Rozvoj online výuky, videa a animace

Postupně rozvíjím studijní materiály Taiji s cílem usnadnit studium a vést k pochopení pohybu Taiji.

Spoustu mých videí najdete na tomto webu a také na Taiji pod lupou – Youtube.

Vytvářím krátké animace, ve kterých představuji tematiku Taiji.

Další činnost

Několik let jsem zasvětila studiu a výuce tance. Absolvovala jsem akreditovaný kurz zdravotní tělesné výchovy (2012) a kurz sportovní a regenerační masáže (2015). Zabývám se také výtvarnou činností a designem – www.silvereye.cz.

Fotografie:

Ukázka mých plakátů a ilustrací s tematikou Taiji: