Pro veřejnost nyní připravujeme cvičení zdarma od poloviny května 2021. Cvičení bude probíhat v parku Na Pankráci v Praze 4. Zájemci se předem hlaste na info@taijipodlupou.cz. Pro další informace zavítejte na stránku TIME outDOOR.

Hledáte-li osobní přístup, který nelze zajistit v případě skupinového cvičení zdarma, pak zkuste individuální lekce, ve kterých lektorka zaručuje profesionální a individuální přístup. Tyto lekce lze uskutečnit prezenční i online formou. Chcete-li studovat Taiji (Tai chi) online, navštivte stránku Průvodce studiem.

Zájemci o prezenční výuku v kolektivu pod přímým vedením MgA. Vlasty Pechové a jejích žáků, čtěte dále.

Kurzy pro začátečníky – Dobeška, Praha 4

Vzhledem k nařízení vlády a rozsahu šíření infekce Covid prezenční kurzy nyní neprobíhají. Sledujte aktuality anebo se učte online.

Začátečníci: úterky 18:00 – 19:30

NYNÍ NEPROBÍHÁ

Cvičíme ve výtvarném atelieru Studia Dobeška. Vzhledem prostoru jsou místa omezena na 5 účastníků. Vyučuje MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci. Náplní kurzu jsou základy Taiji.

Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)
Místa si můžete předběžně zamluvit na info@taijipodlupou.cz.

Začátečníci: středy 17:30 – 19:00

NYNÍ NEPROBÍHÁ

Cvičíme v tělocvičně Studia Dobeška. Maximální počet začátečníků je 6. Vyučuje MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci. Náplní kurzu jsou základy Taiji.

Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)
Místa si můžete předběžně zamluvit na info@taijipodlupou.cz.

Informace ke kurzům

Přečtěte si pravidla školy. Také by vás mohl zaujmout článek Jak přistupovat ke cvičení Taiji a Volba obuvi pro cvičení Taiji.

Doplňkové aktivity ke kurzům

Cvičení ve dvojicích – pondělky po 14 dnech – NYNÍ NEPROBÍHAJÍ

Více info.

Studijní materiály – ONLINE

Po každé lekci si můžete témata připomenout v přehledu probíraných témat. V případě zájmu vám poskytneme i přístup ke studijním materiálům.