Od září 2021 probíhají nové kurzy Taiji (Tai chi) pro začátečníky. Bývá v nich kolem 8 účastníků. Momentálně máme plno a připravujeme další možnosti. Zájemci o prezenční výuku pod vedením MgA. Vlasty Pechové a jejích žáků, níže najdete, kam se dá přihlásit.

Hledáte-li individuální přístup, zkuste individuální lekce Taiji (Tai chi). Můžete u nás studovat prezenční i online formou, například si můžete zakoupit „základní vstup“ do studijních materiálů na tomto webu.

Výuka pro začátečníky – období PODZIM – Dobeška, Praha 4

TIP – PŘEHLED TÉMAT: Zde je přehled probíraných témat ze středečních a nedělních kurzů. Přístup na stránku je umožněn v rámci začátečnických kurzů.

NEDĚLE 17:30 – 19:00

Ve vypsaných termínech v tělocvičně Studia Dobeška. Lekce na sebe navazují, náplní jsou základy Taiji.

19. září., 10. a 24. října, 14. a 28. listopadu, 19. prosince. Kalendář

Předplatné: 1600,- Kč za 6 lekcí (6×90 min), kurz je naplněn. Jednorázový vstup lze domluvit na info@taijipodlupou.cz

Online přihláška je níže na stránce – lze rezervovat místo od ledna.

Od 3. 11. 21 – STŘEDY 17:30 – 19:00

Každý týden v tělocvičně Studia Dobeška. Lekce na sebe navazují. Náplní jsou základy Taiji.

Předplatné: 1850,- Kč za 7 lekcí (7×90 min)

Online přihlášku naleznete níže na stránce.
Můžete si již rezervovat místa od cca poloviny října. Přednost mají účastníci kurzu, pokud někdo pokračovat nebude, místo budeme rezervovat pro vás.

NÁHRADY LEKCÍ

Zameškané lekce si můžete nahrazovat ve vypsané nedělní termíny od 17:30, středy od 17:30 a nově i ve vypsané úterky od 18:00 do 19:00 pod vedením pokročilých žáků v termínech: 5. a 19. října a 2. listopadu – na náhradu lekce je nutné se přihlásit. Vše si můžete kontrolovat v kalendáři.

Informace ke kurzům

NÁHRADY LEKCÍ: Zameškané lekce si můžete nahrazovat v ostatních podobných kurzech v době vámi předplaceného kurzu. Začátečníci si můžou kombinovat především vypsané nedělní termíny a středy, nově zavádíme i možnost náhrad v úterky od 18:00). V pravidlech školy jsou informace o tom, jak nahlásit nepřítomnost na lekci a jak si lekce nahradit. Lekce si vybírejte v průběhu kurzu, do dalšího platebního období nebudou zameškané lekce převedeny.

Možná vás zaujmou články Jak přistupovat ke cvičení Taiji a Volba obuvi pro cvičení Taiji.

Ke kurzu si můžete přibrat vstup ke studijním materiálům. Předplatitelé začátečnických kurzů mají na založení vstupu slevu 50%,

Přihlaste se touto online přihláškou.

Můžete si již rezervovat místa na další „běh“.


    Neděle Dobeška od 17:30 - po 14 dnech od ledna 2022Středy Dobeška od 17:30 - od poloviny října či listopadu 2021

    AnoNe