Chcete se dozvědět více o Taiji (Tai chi), pohybu celého těla a zkusit si základy pohybu? Nahlédněte do online studia na našem webu. Pro zájemce o individuální lekce je určena stránka Individuální lekce. Nově nabízíme i online kurzy a lekce Taiji. Chcete-li se učit v kolektivu pod přímým vedením MgA. Vlasty Pechové a jejích žáků, čtěte dále:

Kurzy pro začátečníky – Dobeška, Praha 4

Vzhledem k nařízení vlády skupinové prezenční kurzy nyní NEPROBÍHAJÍ. Sledujte aktuality!

Začátečníci: úterky 18:00 – 19:30

UKONČENO

Cvičili jsme ve výtvarném atelieru Studia Dobeška. Vzhledem prostoru byla místa omezena na 5 účastníků. Souběžně probíhala i výuka v tělocvičně. Vyučovala MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci.

Náplní kurzu byly základy Taiji.
Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)

Začátečníci: středy 17:30 – 19:00

UKONČENO

Cvičili jsme v tělocvičně Studia Dobeška. Max. počet začátečníků byl 5. Současně probíhala výuka mírně pokročilých úrovní (4 účastníci). Vyučovala MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci.

Náplní kurzu byly základy Taiji.
Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)

Informace ke kurzům

Zmeškané lekce si můžete v průběhu kurzu nahrazovat ve středu nebo v úterý, protože se jedná o stejnou začátečnickou úroveň.

Instrukce pro začátečníky – souhrn pravidel a rad pro snazší začátek.

Četli jste pravidla školy? Také by vás mohl zaujmout článek Jak přistupovat ke cvičení Taiji a Volba obuvi pro cvičení Taiji.

Doplňkové aktivity ke kurzům

Cvičení ve dvojicích – pondělky po 14 dnech

Cvičení ve dvojicích probíhá v malém počtu, pokročilejší pomáhají méně pokročilýmceny a více info. Pozor, na doplňkové aktivity se nevztahují náhrady zameškaných lekcí z pravidelného studia.

Studijní materiály

Po každé lekci si můžete témata připomenout v přehledu probíraných témat. V případě zájmu vám za poplatek poskytneme i přístup ke všem studijním materiálům.