Chcete se u nás učit Taiji? Vítáme, když se nejprve ozvete a přijdete se k nám podívat. Prostudujte si informace o Taiji a informace o nás. Nahlédněte do našich studijních materiálů. Níže naleznete vypsané kurzy pro začátečníky, konají se na Dobešce v Praze 4.

Organizační pozn.: Momentálně máme plno, zvažujeme ale možnost pondělního kurzu na Dobešce od 17:30 do 18:00. Začít bychom měli v pondělí 12. 10. 2020. Pro více informací pište na [email protected]

Začátečníci: úterky 18:00 – 19:30

Probíhá od 8. 9. 2020.

Cvičíme ve výtvarném atelieru Studia Dobeška. Vzhledem prostoru jsou místa omezena na 5 účastníků. Souběžně probíhá i výuka v tělocvičně. Vyučuje MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci.

Náplní kurzu jsou základy Taiji. S pohyby Taiji seznamujeme krok za krokem, lekce na sebe navazují.
Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)

Kurz je plný, ale můžete se přihlásit – jestli se uvolní místo, pak vám jej nabídneme. On-line přihláška

Začátečníci: středy 17:30 – 19:00

Probíhá od 9. 9. 2020.

Cvičíme v tělocvičně Studia Dobeška. Max. počet účastníků jsou 4. Současně probíhá i pravidelná výuka mírně pokročilých úrovní (cca 5 účastníků). Vyučuje MgA. Vlasta Pechová a její pokročilí žáci.

Náplní kurzu jsou základy Taiji. S pohyby Taiji seznamujeme krok za krokem, lekce na sebe navazují.
Cena kurzu = 3 000,- Kč (12 x 90 minut)

Kurz je plný, ale můžete se přihlásit – jestli se uvolní místo, pak vám jej nabídneme. On-line přihláška

Informace ke kurzům

Vlasta Pechová v Kalifornii ukazuje prvek Rozevření vějíře.Nahrazování zameškaných lekcí: Zmeškané lekce si můžete v průběhu kurzu nahrazovat v jiném dni. Momentálně si zameškané lekce můžete nahrazovat ve středu nebo v úterý, protože se bude jednat o stejnou začátečnickou úroveň. Po ukončení kurzu můžete pokračovat v navazujícím kurzu ve stejný čas, nebo po dohodě můžete přejít i do jiného dne.

Instrukce pro začátečníky – souhrn pravidel a rad pro snazší začátek. Přečtěte si pravidla školy. Také by vás mohl zaujmout článek Jak přistupovat ke cvičení Taiji a Volba obuvi pro cvičení Taiji.

Doplňkové aktivity ke kurzům

Cvičení ve dvojicích – pondělky po 14 dnech

Cvičíme ve výtvarném atelieru Studia Dobeška. Cvičení probíhá v malém počtu, pokročilejší pomáhají méně pokročilýmceny a více info. Pozor, na doplňkové aktivity se nevztahují náhrady zameškaných lekcí z pravidelného studia.

Studijní materiály

Po každé lekci si můžete témata připomenout v přehledu probíraných témat. V případě zájmu vám za poplatek poskytneme i přístup ke všem studijním materiálům.