O nás

Taiji pod lupou, Vlasta Pechová a Robert Amacker demonstrují bojovou myšlenku remene.

Na fotografii: Robert Amacker a Vlasta Pechová – Sanshou.

Jsme tradiční škola Taiji stylu Yang. Jsme dceřinou pobočkou školy Bílá vrána – školy Roberta Amackera v Moskvě (Ruská federace). Naší školu vede MgA. Vlasta Pechová, přímá žačka Roberta Amackera. Při výuce asistují její pokročilí žáci – asistenti.

Vyučujeme čínské bojové umění Taiji v jeho komplexní podobě. Jsme zaměřeni na výuku dospělých. Působíme v Praze, Pelhřimově a občas i na jiných místech České republiky.

Naší prioritou jsou kvalitní informace a značný individuální přístup při výuce. V rámci podpory a navyšování úrovně nás občas navštěvují i instruktoři z mateřské školy a vedou zde odborné semináře Taiji.

Linie naší školy Taiji

Historie a rozvoj naší školy

V letech 2000 – 2007 v České republice opakovaně působil mistr Taiji stylu Yang – Robert Amacker. Vytvořil základy, ze kterých posléze začala vznikat naše škola. Stabilní rozvoj školy nastal od roku 2009, kdy přímá žačka Roberta Amackera MgA. Vlasta Pechová s jeho souhlasem začala organizovat vlastní kurzy a cvičení Taiji na pravidelné bázi. Rozvoj školy Taiji tak nabral většího rozmachu a jasnější podoby.

Share Button
Translate »