Studium on-line – studijní materiály Taiji

Studijní materiály na tomto webu sepisuje a vytváří MgA. Vlasta Pechová. Její originální texty, videa a ilustrace se zaměřují na teorii a nácvik Taiji.

Hlavní témata této sekce:

Cvičte si s videem:

  • Cvičení a lekce zdarma - najdete tam například videa ke cvičení TIME outDOOR (cvičení probíhá za podpory MČ Prahy 4), cviky jsou koncipovány s ohledem na starší generace, příjemně se rozcvičíte.

Popis Taiji, cviků a sestav:

Texty a sekce jsou propojeny, výběr tématu je zcela na vašem výběru:

Lekce pro samostudium či doplnění studia:

  • Taiji lekce on-line - navazující lekce s propracovanými a i zábavnými texty, obrázky, videi a audio lekcemi jsou vhodné ke studiu doma bez nutnosti chodit na pravidelné lekce. On-line lekce pro vás vytváří MgA. Vlasta Pechová.

Přehled témat:

  • Aktuální přehled témat - přehled probíraných témat z kurzů Vlasty Pechové, najdete tam i odkazy pro případ, že byste si chtěli téma hlouběji nastudovat.

Podívejte se také na publikace a knihy. V obchůdku naleznete publikace, které si u nás můžete koupit.

Vstup do uzamčených sekcí webu:

Přístup ke studijním materiálům poskytujeme ZDARMA JAKO BONUS k tříměsíčním kurzům Taiji. Těm, kteří na naše kurzy nechodí a chodit nebudou, vstup do uzamčených sekcí neumožňujeme.

Pro zařízení vstupu napište na info@taijipodlupou.cz. V e-mailu uveďte, jaké chcete používat:

  • uživatelské jméno (bez diakritiky)
  • heslo (může obsahovat velká i malá písmena, číslice i další znaky)

Organizační poznámka: Nebudete-li po ukončení kurzu pokračovat v kurzu dalším, zanikne i vstup do uzamčených sekcí webu. Hodláte-li si dát dočasnou pauzu a přitom chcete web využívat, můžete uhradit roční poplatek za vstup do webu (viz. ceník).

Níže uvedené informace jsou pouze pro registrované uživatele webových stránek.

Další obsah této stránky je přístupný pouze přihlášeným uživatelům. Prosím přihlašte se v zápatí této stránky.Please Login or Register for access.
Pokud nejste registrovaným uživatelem a máte zájem o registraci napište nám kontakt
Share Button
Translate »