Kurzy a cvičení Taiji

Kurzy – intenzivní výuka, témata a lekce na sebe plynule navazují.
Cvičení, jednorázové lekce – aktivity, které lze navštěvovat nepravidelně
Taijipodlupou.cz - ukázka bojové aplikace

Bojové umění Taiji je vhodné pro muže i ženy.

Vyučujeme vnitřní bojové umění Taiji stylu Yang. Učíme dospělé všech věkových kategorií. Poskytujeme ucelený systém výcviku Taiji. S pohyby Taiji seznamujeme krok za krokem, při výuce klademe důraz na individuální přístup. Působíme v Praze a na Pelhřimovsku.

Taiji v Praze

Během školního roku probíhají kurzy Taiji rozdělené na období podzim, zima a jaro. Lekce můžete navštěvovat jednou (i vícekrát) týdně. Ke kurzům si můžete přibrat i další cvičení a jednorázové lekce. Celá nabídka je na stránce Kurzy a cvičení Taiji v Praze. Přehled probíhajících aktivit naleznete v kalendáři. V létě probíhá cvičení zdarma!

Taijipodlupou - ukázka výukových materiálů taiji.

Ukázka našich výukových materiálů pro začátečníky.

Taiji v Pelhřimově

V Pelhřimově kromě společných cvičení pořádáme i kurzy Taiji pro začátečníky. Bližší informace naleznete na stránce Kurzy a cvičení Taiji v Pelhřimově.

Pobyty s Taiji

Organizujeme také několikadenní kurzy Taiji spojené s pobytem v přírodě. Každým rokem v polovině srpna v Červené Řečici probíhá týdenní kurz Taiji určený pro účastníky našich kurzů. Od roku 2016 se nabídka pobytů Taiji rozšířila i u pobyt u moře – viz přehled.

taichi20160928_180640

Share Button
Translate »