Místo pro setkávání stálých žáků naší školy

hřiště ZŠ Poláčkova – poblíž metra C, stanice Budějovická

Toto hřiště je nedaleko stanice metra Budějovická. Hřiště patří ke škole ZŠ Poláčkova a má dva vchody. Jeden z ulice Rabasova a druhý z ulice Tilschové. Hřiště bývá otevřeno veřejnosti ve všední dny od 16:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 20:00. V době letních prázdnin by mělo být otevřené denně od 10:00 do 20:00. (Občas se ale může stát, že je zamluvený pronájem na celé hřiště a to na něj pak bohužel není přístup.)

Hřiště je pro nás vhodné nejen pro svou lokalitu. Díky tomu, že patří ke škole, je dobře udržované, nejsou tam pobudové, nešlápnete do výkalů ani na stříkačku. Kolem hřiště jsou stromy, místo ke cvičení tak najdete i v případě, že bude na hřišti sportovat víc lidí.

Toalety: Na hřišti toalety nejsou. Veřejně přístupné toalety jsou v DBK. Jsou otevřené do 20:00 a jsou do 5 pěti minut chůze od hřiště. Plán DBK je tady (na toalety se dostanete například z venkovního parkoviště eskalátory dolů a hned tam to je). Na mapě níže na této stránce je cesta na toalety vyznačena červeně.

  • Organizační informace a pravidla našeho cvičení na hřišti jsou tady. Sdílíme je také v naší WhatsApp skupině CVIČÍME – TAIJIPODLUPOU.