Koncem září 2022 končí předplatné do studijních materiálů na webu. Můžete si vstup prodloužit na další školní rok až do 30. 9. 2023.

Pro ty z vás, kteří již vstup máte a současně budete pokračovat v pravidelné účasti v našich kurzech, zůstává roční cena stejná jako před rokem = 700,- Kč. Kdo si vstup ještě neprodloužil, může to provést přes e-mail či WhatsApp. Nebo to můžete udělat přes formulář na stránce Studijní materiály.

Kdo vstup má a prodloužit ho nechce, bude k 1. 10. 22 automaticky vyřazen ze studijní sekce webu.

Pro ostatní zájemce jsou možnosti vstupu (jeho založení či prodloužení), ceny a přihláška uvedeny na stránce Studijní materiály.

Pokud vstup zvažujete, nahlédněte na stránku Nově na webu, kde je vidět, jak materiály narůstají.

Ukázka nového videa na webu

Na videu vidíte ukázku ze srpnového semináře. Protože jsme seminář natáčeli, máme díky tomu nová videa se sólovými nácviky i videa s popisem nácviků ve dvojicích. Videa mají velmi dobrý zvuk díky vybavení bezdrátovým mikrofonem.

Za těch 8 dní semináře a po editaci videonahrávek vzniklo minimálně 100 videí! Některá jsou krátká 30 sekund a jiná délky až 4 minut. Délka videa je podle tématu, aby to dávalo smysl a téma nebylo příliš obtížné na pozornost. Vše do webu vkládám podle témat a postupně ještě doplním další videa a doprovodné texty.🙂

Vlasta