S rozvojem školy, webu a možností technologií si můžete navolit, zda a jakým způsobem chcete získávat upozornění na aktuality naší školy. Jedná se především o oznámení začátku či konce kurzů a ohlášení změn ve výuce s dostatečným časovým předstihem (náhlé změny řešíme jinak/telefonem…).

Jak dostat upozornění na aktuality?

Můžete si vybrat z těchto způsobů: e-mailem z webu nebo přes WhatsApp

AKTUALITY Z WEBU E-MAILEM:

Jak to funguje? Jednou měsíčně obdržíte přímo z webu e-mail s odkazem na aktuality pro daný měsíc. Většinu z vás tam dávám automaticky a zpráva vám chodí. Bohužel je ale tento systém omezen.

Jedná se o službu/plugin, kde je omezený počet adres a stěží se tam vejdou všichni naši žáci. Proto, jestli vám vyhovuje spíše dostávat aktuality přes WhatsApp, odhlaste se prosím z e-mailového zasílání a přihlaste se k naší WhatsApp skupině (info najdete níže).

Pokud dokonce ani e-mailovou zprávu z webu nečtete, prosím dejte mi to rovněž vědět. Uvolnění zbytečné adresy pomůže tomu, abych mohla e-mailem informovat ty, kteří o to stojí. Díky!

Jak se tedy odhlásit, jestli zasílání měsíčních aktualit nepotřebujete? Stačí mi napsat na [email protected] Nebo to napište jako odpověď na zaslanou aktualitu. Nebo mi dejte vědět přes WhatsApp… Díky!

AKTUALITY NA WHATSAPP:

Můžete si vybrat ze dvou skupin, kde bude stejný obsah. Jedna bude bez možnosti chatu, druhá s možností chatu. Jestli využíváte WhatsApp, je to jednoduchá a nejrychlejší forma oznámení aktualit z webu.

1.SKUPINA: Toto je naše nová veřejná WhatsApp skupina INFO – TAIJIPODLUPOU.CZ, kde budou pouze aktuality a kde není umožněn chat. Tím nebude informace nijak narušována zprávami ostatních a bude to čistě o aktualitách.

2.SKUPINA: Tuto skupinu máme již delší dobu a nyní jsem jí pojmenovala INFO/CHAT – TAIJIPODLUPOU. Tam budou stejné aktuality jako ve skupině první, plus navíc v této skupině je umožněný chat. Většina z vás již vstup do skupiny máte. Jestli je tu někdo, kdo ne, napište mi a pošlu vám pozvánku. Někdo možná i tuto skupinu opustíte, protože vám bude vyhovovat spíše nová skupina bez chatu…

Proč jsou dvě skupiny? Abyste si mohli vybrat, jestli chcete vidět pouze upozornění na aktualitu nebo chcete být v živější skupině, kde si občas píšeme i zprávy a reagujeme na sebe. Doporučuji, abyste byli pouze v jedné skupině podle vašich preferencí. Vůbec není nutné být v obou skupinách. Skupiny můžete kdykoli opustit. 🙂

Jiné formy sledování aktualit

Aktuality můžete také sledovat přímo na webu nebo na našich facebookových stránkách.

To je celkový přehled, vyberte si prosím, co vám vyhovuje nejvíc.

Vlasta 🙂