Až do poloviny září můžete chodit na cvičení zdarma do parku Na Pankráci. Během druhé poloviny září začínají kurzy Taiji na Dobešce – období PODZIM. Na tyto kurzy se již hlaste. Vítáme stálé účastníky našich kurzů i nové zájemce. Více informací je níže na této stránce.

Hlaste se na kurzy na Dobešce – období PODZIM

Cena pro období PODZIM 2022: 12 lekcí (12 x 90 min) = 3 400,- Kč

Hlaste se na víkendové kurzy!

Již máme rozpis víkendových kurzů Taiji – přehled je tady.

Nová videa na webu

V srpnu 2022 proběhl příměstský kurz Taiji v Praze. Protože jsme natáčeli videa, máte se na co těšit – videa jsou postupně zařazována do studijních materiálů na webu. Přehled, kde jsou umístěna nová videa, podává stránka Nově na webu.

Přístup ke studijním materiálům

Koncem září 2022 vyprší roční vstup do studijních materiálů. Můžete si zažádat o prodloužení vstupu. Pro nové zájemce o vstup do studijních materiálů je nyní vhodný čas si vstup založit – vstup platí po celý školní rok včetně školních prázdnin. Více info o cenách a přihláška k založení či prodloužení vstupu

DALŠÍ AKTUALITY

Hlasujte o termínech víkendových kurzů Taiji

Na této stránce je vypsané, o jakých kurzech a termínech můžete hlasovat přes „Srazovník“.

Přívěšek

Tvorba přívěšku se nám protahuje, budeme oslovovat jiného šperkaře… Tady je jeho 3D návrh a také návrh velikostí. Kdo si ho ještě neobjednal a chce ho, dejte mi vědět – Vlasta.

Sledujte aktuality

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlaste k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).