V měsíci lednu 2021 bude naše škola v odpočinkové fázi a rozhlížení se v novém roce. Stránka bude průběžně aktualizována, abyste tu našli i případné možnosti cvičení. Ty budou samozřejmě uvedené i ve WhatsApp skupinkách.

Zatím poslední aktualizace této stránky proběhla dne 28. 12. 2020.

Ukončení období PODZIM 2020

  • V prosinci 2020 byla ukončena podzimní výuka. Tím je završeno i předplatné za podzimní období. Info o ukončení jsou v prosincové aktualitě.
  • 28. 12. 2020 bylo publikováno 1 video navíc v rámci online lekcí. Video POSTOJ KOČKY je tentokrát veřejné, najdete ho níže i v této aktualitě. Pro přehled všech videí a online lekcí přejděte na uzamčenou stránku PODZIM 2020 – výuková videa.
  • Možnost online studia, které vzniklo v rámci období PODZIM 2020 je přístupné až do 10. 1. 2021. Poté k němu budou mít přístup pouze ti, kteří si současně předplatili i roční vstupné do webu.

Výukové video – postoj kočky

Nový rok 2021

Všem vám přeji co nejvíce zdraví, síly a vnitřní stability v novém roce!

Já sama nyní budu trochu odpočívat a doufám, že i čerpat inspiraci pro své další kroky, které tady na Zemi snad půjdou zrealizovat.

Vykročme správnou nohou a správným směrem! A mysleme i na bublající pramínky a na své centrum!

Těším se na vás i na vaše případné podněty, jak bychom mohli v době nouzového stavu pokračovat, Vlasta

Tipy pro vaše cvičení a studium:

  • CVIČTE SI. Nemusíte toho umět mnoho, ale je důležité si cvičit, abyste si na pohyby zvykli. Tělo i vaše duše z toho pak bude mít větší užitek.
  • STUDUJTE Z WEBU. Můžete využít stránku Průvodce studiem a podle toho si vybírat témata. Najdete tam odkazy na veřejně přístupná videa i odkazy na uzamčené sekce. Nebo si web procházejte spontánně.

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlašte k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).