Během října probíhají podzimní kurzy Taiji (Tai chi) na Dobešce. V plánu jsou i nedělní lekce a víkendový kurz na začátku listopadu – již se hlaste!

Kurzy Taiji na Dobešce

V říjnu cvičíme v obvyklých časech. Ty jsou uvedeny na stránce Taiji na Dobešce a také v kalendáři. Během října se budeme domlouvat, zda budeme pokračovat i v dalších měsících. Covidová situace zatím vypadá celkem dobře – tady je již nové info ohledně pokračování kurzů.

Sledujte přehled témat!

Hygienická pravidla v kurzech

Vše zůstává jako dosud. Pravidla ohledně účasti najdete na stránce Pravidla školy. Když by se něco měnilo, dozvíte se to tady a také v naší WhatsApp skupině.

Připravujeme víkendový kurz Taiji: 5. – 7. listopadu 2021

Zaměříme se na bojové myšlenky ve formě, v sestavě Penglujian a v Sanshou. Některých lekcí se můžou účastnit všechny úrovně pokročilosti, jiných pouze pokročilí. Podrobnější popis najdete na stránce Intenzivní kurzy Taiji. Také tam najdete i další víkendové termíny až do června 2022.

Vstupné do webu

Začátkem října začalo nové roční předplatné do studijních materiálů na webu. Děkuji všem, kteří si vstupné prodloužili (či založili nový vstup). S jistotou lze říci, že funkce webu i jeho rozvoj může pokračovat! 🙂 Autorka webu – MgA. Vlasta Pechová

Podívejte se na video z lekce Zoom. Takováto videa přibývají ve studijních materiálech našeho webu. Přehled o tom, co je na webu nově upraveno či doplněno, podává stránka Nově na webu.

Sledujte aktuality

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlaste k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).