Pro stálé žáky naší školy probíhá v červnu výuka na Dobešce. Možné jsou individuální i skupinové lekce. Také cvičíme v neděli na hřišti. V pondělky a úterky můžete chodit na cvičení Taiji (Tai chi) zdarma – TIME outDOOR v parku Na Pankráci.

Lekce na Dobešce během června

Na Dobešce probíhá výuka v obvyklých časech! Částečně se obnovila skupinka ČTVRTKY od 18:00. Podívejte se na přehled, na jaká téma se zaměřujeme v jednotlivých dnech. Jestli nejste na lekce přihlášeni a chcete přijít, zkontrolujte si, zde je termín vyznačen v kalendáři. Nahlaste se na info@taijipodlupou.cz nebo se ozvěte přes WhatsApp. Když projevíte zájem, najdeme termín, kam můžete přijít.

Den a čas témata
Úterky 18:00 – 19:30 od Tuishou až po Sanshou určeno pro Sanshou skupinu
Úterky 19:30 – 21:00 výuka 2. části formy – možnost jednorázové účasti
Středy 17:30- 19:00 od Tuishou až po Sanshou – na dotaz lze přibrat 1 pokročilého účastníka
Středy 19:15 – 20:30 výuka 1. části formy – volná místa na dotaz
Čtvrtky 18:00 – 19:30 bojové významy formy, tuishou – možnost jednorázové účasti
Čtvrtky 19:30 – 21:00 od Tuishou až po Sanshou, zbraně – určeno pro Sanshou skupinu
Ceník pro červen – na lekce jsou jednorázové vstupy učí Vlasta a pokročilí žáci
1x individuální lekce, 75 minut (1 účastník) 800,- Kč
1x skupinová lekce, 75 až 90 minut (minimálně 2 účastníci) 400,- Kč na osobu
  • Ceny lekcí uvedených v tabulce můžou využít ti, kteří v loňském roce uhradili alespoň 1 tříměsíční období. Jestli nespadáte pod tato kritéria a chcete individuální lekci (1 účastník), navštivte stránku Individuální lekce Taiji nebo se ozvěte na info@taijipodlupou.cz

Vize pro červenec a srpen

V červenci začnou úterní lekce zaměřené na výuku formy. Budou to úterky od 18:00 (možná bude pozdější čas – ještě to upřesním, je třeba se přizpůsobit možnostem Dobešky). Jednalo by se o letní kurz v podobném duchu jako před rokem, s možností předplatného i jednorázovou účastí. Současně budou vyhlášené i další dny pro cvičení ve dvojicích se zaměřením na Sanshou, v případě zájmu i na jednodušší techniky ve dvojicích. Určitě půjde domluvit si i individuální lekce.

Vize pro září a podzim

Již během letních prázdnin si budeme říkat, kdo by chtěl od září 2021 chodit cvičit pravidelně. Od září 2021 se pokusíme zavést úrovně cvičení obdobně, jako byly dříve. Vypadá to, že úterní skupinka, která se učí 2. část formy, bude opět v úterky a také v úterky budou lekce pro „sanshou skupinu„. Výuka bude i ve středy, úroveň pokročilosti si ještě ujasníme. Čtvrtky by mohly fungovat jako dříve, tedy od 18:00 původní skupina z dob před covidem, lekce od 19:30 bude určená pro „sanshou skupinu„. Prostory máme rezervované.

  • Organizační poznámka: Sanshou skupina je označení pro pokročilé, kteří v době covidu cvičili a zlepšili svou úroveň v individuálních a sdílených lekcích…

 

Informace k týdennímu kurzu Taiji v Červené Řečici

Kurz má proběhnout v týdnu od 14. 8. 2021. Máme již zamluvené pokoje i tělocvičnu.

Velká změna bude ve stravování – domlouvám obědy v restauraci Na Radnici. Pípalovi by sice obědy udělali, ale nezajistí bezlepkové. Proto u nich mít obědy nebudeme vůbec a jako celá skupina budeme chodit do nedaleké restaurace Na Radnici. Jsou tam velmi vstřícní, udělají i bezlepková jídla. Další info budu mít na začátku července, protože tam zajedu a vše domluvím. Nebojte, obědy budou!

Jestli jste se ještě nepřihlásili přes online přihlášku, prosím udělejte to co nejdříve. Po přihlášení online přihláškou obdržíte platební informace. Odkaz na kurz a přihlášku je zde

Cvičení zdarma – TIME outDOOR – pro veřejnost

Cvičení začalo v květnu a mělo by probíhat až do poloviny září 2021 – pondělky od 18.00 a úterky od 9.00.

Cvičení je určeno pro začátečnické úrovně – laiky z řad veřejnosti. Souběžně s námi si samostatně cvičí i skupinka pokročilejších žáků naší školy. Sledujte stránku TIME outDOOR, najdete tam i informace o případných omezeních. Zatím vše probíhá skvěle. A už se nám i vyčasilo. 🙂

Cvičení na hřišti – pro žáky naší školy během června – neděle od 18.00

Procvičování je určeno pro žáky naší školy, vychází to pěkně a tedy to platí i pro červen. Pro další info zavítejte na stránku Pro naše žáky: cvičení na hřišti.

Začala jsem využívat platformu Vimeo, protože Youtube mění podmínky a Vimeo nabízí (za poplatek) lepší zázemí. Pro přehled o nových videích je určena stránka Nově na webu. Tady je jedno starší vtipné video, které jsem našla ve svém archivu – Měsíc promlouvá. (Odkazuje na Pengjing – kulatost – mrkněte tam, jsou tam videa a text, který vám téma kulatosti přiblíží víc! Stránka je pouze pro registrované uživatele webu.)

Sledujte aktuality

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlaste k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).