Vítejte v novém školním roce!

Výuka začala v týdnu od 7. 9. 2020.

Máme nový web!

Přes léto jsme pro vás vytvořili nový moderní web, který je funkční i v mobilních zařízeních. Obsah webu odpovídá tomu předchozímu, všechny studijní materiály ve webu zůstaly! Studijní sekce je rozdělena na Sestavy Taiji, Základy pohybu a Informace o Taiji. Jsou v ní i lekce s příběhem a také přehled témat, kde po každé lekci najdete přehled, čemu jsme se věnovali. Na webu najdete také videa cvičení zdarma.

Skončilo cvičení zdarma

Cvičení zdarma bylo ukončeno 15. 9. 2020. Na viděnou opět v květnu příštího roku! Jestli se vám cvičení líbilo, napište vaše ohlasy na [email protected] Děkujeme!

Přístup do uzamčených sekcí webu

Předpokládám, že web se bude do budoucna rozšiřovat o další videa a studijní materiály, ideálně právě pro ty z vás, kdo se kromě lekcí na Dobešce chcete vzdělávat i doma. Studijní sekce je zčásti veřejně přístupná. Některé její části jsou uzamčené a jsou určeny pouze pro vás – mé žáky.

Přístup do uzamčených studijních sekcí je zpoplatněn. Zpoplatnění přístupu do webu bude až od 1. 10. 2020, abyste se vy, kdo již přístup máte, mohli v klidu rozhodnout, zda jej budete chtít prodloužit. Pro zavedení či prodloužení přístupu navštivte stránku Studijní materiály, kde je uvedena cena a přihláška.

Jestli přístup nechcete, pak se nehlaste. Automaticky k poslednímu dni v září vám přístup zanikne. Zaniknutím přístupu určitě neztratíte přístup k organizačním informacím (kurzy a cvičení), pouze budete mít částečně omezený vstup do studijní sekce. Současně i bude jasné, kdo web opravdu využívá a můžu tak vytvářet materiály přesně na míru pro registrované uživatele…

Rozvoj webu

Věřím, že si na nový web rychle zvyknete a brzy se v něm vyznáte. Doufám, že se vám bude líbit. I když je už design webu vytvořený, budou v něm ještě probíhat malé úpravy. Objevíte-li chybu, budu ráda, když mi pošlete odkaz na stránku, kde ta chyba je. Díky!

Budoucí rozvoj webu bych ráda přizpůsobila vašim přáním. Například si do něj můžeme dávat videa z lekcí – momenty, kdy vysvětluji techniky či nové pohyby. Budete tak mít databázi pohybů a technik ke cvičení, ke kterým se budete moci vracet. Vítám vaše nápady!

Z nových webových stránek vás zdraví a na cvičení s vámi se těší

Vlasta 🙂

Instrukce pro začátečníky

Podívejte se na souhrn instrukcí, abyste se u nás co nejdříve vyznali.

Kurzy pro začátečníky

Momentálně máme plno, zvažujeme ale možnost pondělního kurzu na Dobešce od 17:30 do 18:00. Začít bychom měli v pondělí 12. 10. 2020. Pro více informací pište na [email protected]

Podívejte se na video z léta v Červené Řečici!