TYTO AKCE JSOU ZATÍM POZASTAVENÉ

Doplňkové aktivity jsou určené účastníkům pravidelného studia Taiji (Tai chi). Můžete tak zdokonalovat a procvičovat to, na co v běžných lekcích není čas.

Pondělní cvičení ve dvojicích, Dobeška

Pondělky 18:00 – 19:30 po 14 dnech

Vítány jsou všechny úrovně pokročilosti! Cvičení probíhá po 14 dnech ve výtvarném atelieru Studia Dobeška. Techniky jsou vždy individuálně přizpůsobeny. Cvičení vede Vlasta nebo její pokročilí žáci. Kalendář.

Ceník pondělky:

  • 1 vstup, běžná cena = 300,- Kč
  • 1 vstup, nižší cena = 200,- Kč pro předplatitele pravidelného studia.
  • Možnost předplatného na 5 cvičení je 500,- Kč. Předplatné platí od října do prosince 2020, je umožněno předplatitelům pravidelného studia.

Hlaste se Vlastě e-mailem nebo na WhatsApp či online přihláškou.

Techniky ve dvojicích (Sanshou), Dobeška

Neděle 18:00 – 20:00 po 14 dnech

Výuku vede MgA. Vlasta Pechová. Zaměříme se na techniky Sanshou. V případě více úrovní účastníků se rozdělíme na dvě skupinky, kdy jedna skupinka se bude věnovat Sanshou a druhá jednodušším nácvikům. Termíny viz. kalendář.

Ceník neděle:

  • 1 vstup, běžná cena = 500,- Kč
  • 1 vstup, nižší cena = 300,- Kč pro předplatitele pravidelného studia

Hlaste se Vlastě nejpozději 3 dny před daným termínem e-mailem nebo na WhatsApp či online přihláškou. Hlaste se písemně, jinak neručíme za to, že budete informováni o změnách!

Zacvičte si ve dvojici, Dobeška

Aktualizováno 22. 9. 2020: bohužel je nyní tato možnost cvičení ve dvojicích pozastavena, vzhledem k nutnosti udržení menšího počtu žáků kvůli rozšiřující se koronavirové nákaze. Jakmile se situace změní, budou všichni nahlášení zájemci o toto cvičení informováni.

Tento „pokusný model“ chceme zavést pro pokročilejší úrovně – předplatitele pravidelného studia. Cílem je poskytnout jim místo ke cvičení v časech lekcí s menším počtem účastníků. Předpokladem je, že se 2 zájemci spolu domluví a přijdou si spolu zacvičit. Svou přítomností však nesmí narušovat probíhající lekci hlukem či cvičením mimo určený prostor. Dny ke cvičení se můžou měnit v souvislosti s vytížením prostor. Dny upřesníme, nyní bohužel žádné vhodné nenabízíme.

Vstupné je ve výši 50,- Kč na osobu. Noste přesnou částku.

Hlaste se Vlastě na určitý termín e-mailem nebo na WhatsApp. Vyčkejte na potvrzení!

Pozn.: Na doplňkové aktivity se nevztahují náhrady zameškaných lekcí z pravidelného studia ani z kurzů pro začátečníky.