Výuku Taiji (Tai chi) postupně rozvíjíme. Do chodu školy se začínají zapojovat i pokročilí žáci. Tato stránka bude průběžně aktualizována, protože se vše neustále pohybuje a mění. 🙂

Vize naší školy

Naší prioritou je udržet a rozvíjet naší školu tak, abychom se mohli věnovat cvičení a studiu Taiji i v této složité době. Vítáme všechny, kteří se chtějí na rozvoji školy podílet.

Následující text je pouze pro registrované uživatele webu, pro jeho zobrazení je nutné se do stránek přihlásit.

Online výuka

Někteří z vás již využívají individuální lekce přes Zoom. Například přes Zoom vyučuji lekci s mečem či individuálně učím žačku, která se odstěhovala z Prahy. Funguje to lépe, než jsem čekala. 🙂 Máte-li zájem o individuální online lekci nebo abych vytvořila skupinovou výuku přes Zoom, napište mi – MgA. Vlasta Pechová.

Předběžná výzva: možnosti cvičení venku

Až bude teplo a pravidla pro setkávání se venku budou volnější, můžeme cvičit venku ve větším počtu. Vše se odvine i od vašeho zájmu. Jestli se budete chtít scházet venku, dejte mi vědět, kdo máte zájem a také jaké vás zajímá téma cvičení – základy pohybu, forma, zbraně, cvičení a sestavy ve dvojicích. Vezmeme v úvahu i rozdílnost úrovní zájemců a podle toho cvičení nastavíme.

Předem děkuji za zpětné vazby a těším se na vás, Vlasta

Tipy pro vaše cvičení a studium:

Pro vaše studium a cvičení můžete využít Průvodce studiem. Najdete tam odkazy na veřejně přístupná videa i odkazy na uzamčené sekce.

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlaste k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).