Od 27. 10. 2020 jsme přešli na online výuku.

Protože jsou lekce na Dobešce nařízením vlády zastaveny a nevíme a ani nedokážeme předpovědět, kdy se budeme moci opět scházet, jsou zbylé lekce z období PODZIM 2020 převedeny na online výuku. Online výuku rozkládáme na 2x delší období, než by byla výuka na Dobešce.

Přehled stránek pro výuku PODZIM 2020 online:

Stránka PODZIM 2020 online popisuje, jak probíhá výuka online. Najdete tam tyto uzamčené stránky:

Jakým způsobem uchopit online výuku? Ráda vám budu asistovat tak, abyste si mohli výuku přizpůsobit pro sebe. Někdo možná bude hlavně sledovat videa. Jiného pravděpodobně zaujmou otázky a odpovědi. Někdo si bude prohlížet všechno, konzultovat, číst další odkazy i „cvičit na dálku“ v určených dobách.

Děkuji všem, kteří mne morálně podporují při tvorbě online výuky. Máme naštěstí i tento web. Jak víte, materiály v něm roky postupně narůstají. Vlastně to byla i příprava na současnou situaci. I když nikdo netušil, co přijde. A jak každý ví, štěstí přeje připraveným… Díky novému vzhledu i novým funkcím webu máme skvělou platformu pro online studium. Myslím, že se v tom odlišujeme od mnohých škol, protože studijní materiály a zázemí se nedá ušít horkou jehlou. Tedy – jedeme dál!

Hodně štěstí a zdraví! Nyní online a v budoucnosti naživo, těším se na vás! Vlasta

Podzimní výuková videa jsou označena ikonkou.

Je umístěna na hlavní straně webu.

—–

Průvodce studiem

Upravila jsem stránku Průvodce studiem. Na webu jsem se zabydlela, až jsem se do něj otiskla…

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlašte k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).