I když během dubna probíhá mírné rozvolňování, není jisté, co to bude znamenat pro naší školu. Proto se držíme stejného systému z března. Možné jsou individuální lekce. Tato stránka bude průběžně aktualizována! 🙂

Zatím poslední aktualizace této stránky proběhla 12. 4. 2021.

Novinky webu – videa

Pokračujeme v tvorbě nových videí. Abyste měli přehled o nových videích, navštivte stránku Novinky webu.

Cvičení zdarma – TIME outDOOR – pro veřejnost

Cvičení zdarma za podpory MČ Praha 4 by mělo začít 17. května – pondělky večer a úterky dopoledne. Zatím ale nevíme podmínky cvičení a vše bude podle aktuálních možností a pravidel. Cvičení je určeno pro začátečnické úrovně – laiky z řad veřejnosti. VÝZVA: Zájemci o toto cvičení se, prosím, nahlaste! Více informací ke cvičení.

Cvičení venku – pokročilejší úrovně

Když budou pravidla pro cvičení venku volnější, můžeme se scházet ve větším počtu jako uzavřená skupina (ne pro veřejnost), a to časově nezávisle na tom, zda a kdy bude TIME outDOOR. Nejednalo by se o klasickou výuku, jak jste zvyklí z Dobešky, ale především o cvičení (procvičování) toho, co již umíte. Naučíte se i spoustu nového, jen to bude jinak, než v uzavřené místnosti, kde je možné více vysvětlovat… Vše se odvine od vašeho zájmu. Zájemci se mi ozvěte.

Předem děkuji za zpětné vazby a těším se na vás!
MgA. Vlasta Pechová

Individuální lekce

I v průběhu dubna lze využívat nižší ceny za individuální lekce – v úvahu beru to, že mnozí z vás původně navštěvovali skupinové kurzy a tedy jste nepočítali s plnými částkami za individuální lekce.

Individuální lekce probíhají formou osobního setkání na Dobešce anebo ONLINE. Ceny v tabulce níže můžou využít ti, kteří v loňském roce uhradili alespoň 1 tříměsíční období. Jestli nespadáte pod tato kritéria a máte zájem o individuální lekce, navštivte stránku Individuální lekce Taiji.

Nižší ceny na individuální lekce v době Covidu učí Vlasta
1 lekce v délce 75 minut – osobní setkání 800,- Kč
předplatné 6 individuálních lekcí (6 x 75 minut) – osobní setkání 4000,- Kč* (667,- Kč za lekci)
1 ONLINE lekce v délce 60 minut 800,- Kč
předplatné 6 ONLINE lekcí (6 x 60 minut) 4000,- Kč* (667,- Kč za lekci)

* U takto označené ceny je možné kombinovat osobní setkání i ONLINE.
Organizační pozn.: Po předchozí domluvě lze k lekci přidat i cvičení formy, cca 15 minut navíc (bez navýšení ceny)

Karty

Ti, kteří využívají studijní materiály a berou si i individuální lekce, můžou mít na webu svou kartu. V kartě budou mít odkazy a videa přesně podle probíraného tématu. Chcete mít svou kartu? Napište mi.

Přihlaste se na lekci – online přihláška.

Tipy pro vaše cvičení a studium:

Pro vaše studium a cvičení můžete využít Průvodce studiem.

Sledujte aktuality: Jestli chcete mít přehled o našich aktualitách, staňte se fanouškem naší facebookové stránky nebo se přihlaste k naší veřejné WhatsApp skupině (tato veřejná skupina je bez možnosti chatu, jsou tam pouze důležité zprávy).