Témata seminářů s D. Petrovskym

Kdo jste byli na seminářích s Dimou, napište mi, co vás zaujalo a obohatilo, ale také, co vám nešlo nebo vytvořilo ve vaší mysli otazníky – budu na to reagovat. Pište mi na info@taijipodlupou.cz. Díky, Vlasta. Zatím poslední komentář je ze dne 3. 4. 2020.

Tuto stránku zakládám, abychom si nejen zopakovali témata z Dimových seminářů, ale abyste získali další podněty a náhled na cvičení v době, kdy se nemůžeme osobně vidět. Některé témata plánuji probrat i s Bobem a dalšími tajčisty. Když se to povede, sepíšu komentář k danému tématu. Témata propojím i s texty na webu, abyste se mohli dále vzdělávat. Protože se v některých případech jedná o jemné korekce, bude to vyžadovat čas (než to sepíšu a prokonzultuji). Texty tedy porostou postupně a budu k nim dávat data, abyste věděli, zda přibylo něco nové.

  • Níže do této stránky mají přístup pouze účastníci našich kurzů – kdo chodíte do naší školy a vstup do webu nemáte, napište mi! Vlasta
Níže uvedené informace jsou pouze pro registrované uživatele webových stránek.

Další obsah této stránky je přístupný pouze přihlášeným uživatelům. Prosím přihlašte se v zápatí této stránky.Please Login or Register for access.
Pokud nejste registrovaným uživatelem a máte zájem o registraci napište nám kontakt

3-taichi

Share Button
Translate »