TAIJI AKTUALITY – listopad 2019, Praha

Co nás čeká v listopadu a co je nové na našich stránkách? Celkový přehled najdete níže.

1) Rafail Tagiev

  • 8. – 10. 11. 2019 nás navštíví Rafail Tagiev z Moskevské školy a povede zde intenzivní semináře. Přihlášky jsou již ukončeny a kurz je naplněn.

2) Videa Roberta Amackera

Robert Amacker začal natáčet krátká videa, ve kterých hovoří vždy na určité téma. Video vychází obvykle 1x v týdnu a vždy ho pak najdete na našem webu jako novou aktualitu. Zatím natočil tato tři videa (k některým i napsal článek, pod videem je na něj odkaz):

Videa jsou zveřejňována v Youtube kanálu, zdarma ke shlédnutí veřejnosti. Pokud se vám video líbí, budeme rádi, když pod video v Youtube kanálu zveřejníte komentář. Podpoříte tak Roberta Amackera v jeho činnosti, protože uvidí zájem a odezvu. Takže se nebojte mu pod video něco napsat.

A co víc, máte-li dotazy, co by vás zajímalo ohledně Taiji, napište Vlastě (nebo jí to řekněte na lekcích), bude-li to vhodné téma pro natočení videa, Robert Amacker se tomu bude věnovat v jednom z příštích videí.

3) Přehled témat

Pro zájemce o hlubší studium je na webu Aktuální přehled témat, kde najdete přehled témat z každé lekce obohacený o odkazy k danému tématu.

V přehledu lekcí San shou jsou nyní i videa!

4) Dopolední kurz na Habrovce

Začal dopolední kurz na Habrovce (čtvrtky od 9:30) nedaleko od metra Budějovická. Probíráme v něm základy Taiji. Chodíte-li na večerní kurz a chcete si nahradit lekci, můžete kromě večerních lekcí přijít i na Habrovku ve čtvrtek od 9:30. Možná budete překvapeni, že i tam se dozvíte a naučíte hlubší základy pohybu Taiji, které budou přínosné pro vaše cvičení.

5) Parkování na Dobešce

Od 2. 12. 2019 na Dobešce budou platit modré zóny, platit však budou pouze do 18:00. Po 18:00 tam můžete v klidu parkovat.

6) Chcete kalendáříky pro rok 2012?

Opět připravujeme kalendáříky! Před námi je rok ve znamení krysy. Každý, kdo bude pokračovat v kurzech v roce 2020 dostane jeden kalendářík zdarma. Jestli jich někdo chcete více (1ks = 20,- Kč), dejte vědět na info@taijipodlupou.cz

7) Další novinky

Pokud přibudou další novinky, tak je tu časem najdete. Navštěvujte tedy tuto stránku opakovaně a budete tak mít přehled o dění v naší škole.

Share Button
Translate »