TAIJI AKTUALITY – červen 2019, Praha

V termínu 21. – 23. června proběhne kurz „Bojové myšlenky v Taiji“ pod vedením Vlasty Pechové. Podívejte na naše další aktivity a plány. Na stránce najdete i inspiraci…

1) Kurz: Bojové myšlenky v Taiji 21. – 23. 6. 2019

Hlaste se!

  • Na dny 21. – 23. 6. 2019 jsme původně připravovali kurz s Olesyou Amacker z USA. Bohužel k nám ale nemůže letos přijet. Termín však dodržíme! Zveme vás na kurz „Bojové myšlenky v Taiji“ pod vedením Vlasty Pechové! Budeme se věnovat bojovým myšlenkám Taiji (pozice 8 trigramů) z pohledu sólového i párového cvičení. Protože není nutné platit letenku, je cena kurzu nižší než původně.
  • Kurz je koncipován pro pokročilejší úrovně, s ohledem i na méně pokročilé – techniky budou individuálně přizpůsobeny úrovni účastníků.
  • Vy, kteří jste se přihlásili na původní seminář s Olesyou a uhradili zálohu, o peníze nepřijdete. Automaticky je převádíme na kurz „Bojové myšlenky Taiji“. Počítáme s tím, že cvičit přijdete. (V případě přeplatku dostanete přeplatek zpět, rovněž tak dostanete peníze zpět, jestliže do 7. 6. nahlásíte zrušení účasti.)
  • Jestliže do kurzu ještě nejste přihlášeni, hlaste se do 7. 6. 2019. Více informací a přihláška je tady.

2) Pravidelné kurzy a cvičení

  • Všechny termíny probíhají dle plánu.
  • Jarní pravidelné kurzy budou končit koncem června, pravidelná výuka pak opět začne v září. O všem budete s předstihem informováni na našem webu. Vše je vždy vypsáno i v kalendáři.

3) TIME outDOOR – cvičení zdarma

Cvičení zdarma TIME outDOOR probíhá v PONDĚLKY OD 18:00 – mladší a střední věkové generace a ÚTERKY OD 9:00 – starší generace/senioři. Přehled podává stránka TIME outDOOR. Cvičení jsou rovněž vyznačena v kalendáři.

4) Připravujeme – hlaste se

  • Hlaste se do týdenního kurzu v Červené Řečici, který proběhne v týdnu od 17. 8. 2019. Více informací a přihláška ke kurzu. Uzavírka přihlášek je sice až v létě, pokud však budete vyčkávat, může se stát, že nebude volné místo… Máme poslední volný pokoj!

5) Článek o pobytu a cvičení v Moskvě

Pro inspiraci si můžete přečíst nový Vlastin článek O pobytu a cvičení v Moskvě.

6) Zajímavosti z historie Taiji

Podívejte se na slavný historický zápas mistra Huang (Huang Sheng Shyan – Taiji) se zápasníkem Liow. Huang souhlasil s pravidly souboje v aréně. Byl starší a o 20 kg lehčí než jeho protivník. Vyhrál 26 : 0.

Share Button
Translate »