Rozpis pro školní rok 2017/18 – Praha

Základní nabídkou Taiji u nás je pravidelné studium, složené z tříměsíčních kurzů během školního roku. K nim nabízíme i doplňující aktivity s možností nepravidelné účasti. Zde je rozpis výuky a přehled cen:

Tříměsíční kurzy Taiji (PODZIM, ZIMA, JARO)

Během školního roku probíhají tři na sebe navazující kurzy, rozdělené na období PODZIM, ZIMA, JARO. Jsou koncipovány jako základ pro rozvoj vašich dovedností Taiji. Nové zájemce přibíráme v průběhu roku do začátečnických kurzů.

 • Kurz na jedno období obsahuje zpravidla 11 lekcí (11 x 90 minut) a stojí 2500,- Kč.
  Čtvrteční polední kurz pro seniory obsahuje 9 lekcí (9 x 80 minut) a stojí 1700,- Kč.
 • Není-li určeno jinak, lekce probíhají jednou týdně. Zmeškané lekce lze nahrazovat.
 • Bonus: ke kurzům získáte zdarma přístup do webu – studijní materiály.
 • Bonus: během kurzu můžete sledovat přehled probíraných témat.
 • Bonus: ke kurzům získáte nižší ceny na naše další cvičení, lekce i intenzivní kurzy – viz. rozpis níže.
 • Jednorázové vstupy umožňujeme pouze ve výjimečných případech – u dlouhodobých zájemců (a po konzultaci): 90 minut = 300,- Kč. K jednorázovým vstupům nejsou žádné bonusy.

Jednorázové lekce a cvičení Taiji – doplňující aktivity

Jedná se o doplňující aktivity k tříměsíčním kurzům, abyste mohli cvičit častěji a za nižší ceny. Probíhají během školního roku, některé i v letním období. Lze na ně chodit i nepravidelně.

Nedělní jednorázové lekce – během školního roku:

Nedělní lekce probíhají po cca 14 dnech.

 • lekce Taiji 90 minut: běžná cena = 300,- Kč, snížená cena = 200,- Kč pro všechny, kteří mají předplacený tříměsíční kurz v tomto období
 • lekce meče 60 minut: běžná cena = 250,- Kč, snížená cena = 150,- Kč pro všechny, kteří mají předplacený tříměsíční kurz v tomto období
 • obě nedělní lekce dohromady: běžná cena = 500,- Kč, snížená cena = 300,- Kč pro všechny, kteří mají předplacený tříměsíční kurz v tomto období

Středeční cvičení – během školního roku:

Středeční cvičení probíhá po cca 14 dnech. Do cvičení je vstup umožněn až po konzultaci – měli byste již znát Tui shou a Peng lu ji an.

 • cvičení 90 minut: běžná cena 300,- Kč, snížená cena = 100,- Kč pro všechny, kteří mají předplacené aktuálně probíhající tříměsíční kurz. Možnost předplatného pro pravidelné účastníky: 14 cvičení (14 x 90 minut) na celý školní rok = 900,- Kč.

Úterní cvičení – během léta:

Úterní cvičení probíhá ve vypsaných termínech, je určeno výhradně pro ty, kteří navštěvovali naše kurzy během šk. roku.

 • cvičení 90 minut: běžná cena = 300,- Kč, snížená cena = 100,- Kč pro všechny, kteří navštěvovali minimálně další 3 kurzy v průběhu školního roku (tříměsíční kurzy PODZIM, ZIMA, JARO, intenzivní kurzy).

Středeční cvičení – během léta, ZDARMA:

Středeční cvičení TIME outDOOR je určeno široké veřejnosti. Vstupné = zdarma.

Intenzivní kurzy Taiji

 • I zde jsou nižší ceny pro všechny, kteří se ve školním roce 2017/18 účastní minimálně dalších 3 kurzů (tříměsíční kurzy PODZIM, ZIMA, JARO, intenzivní kurzy).

Soukromé lekce Taiji a konzultace

Můžete si domluvit soukromou lekci či konzultaci:

 • soukromá lekce 75 minut: běžná cena = 1000,- Kč; snížená cena = 600,- Kč pro ty, kteří navštěvují právě probíhající kurzy v Praze. (Tato cena platí i v letním období pro všechny, kteří navštěvovali minimálně 3 kurzy v průběhu školního roku.)
 • konzultace 75 minut: běžná cena = 400,- Kč (Pro účastníky našich kurzů je možnost krátkých bezplatných konzultací zahrnuta automaticky ke kurzu, který navštěvují.)
Share Button
Translate »