MgA. Vlasta Pechová

MgA. Vlasta Pechová

MgA. Vlasta Pechová

Pocházím z malebného Pelhřimovska, působím v Praze, občas i v Pelhřimově a zahraničí. Taiji je má vášeň a stejně je to i s výukou tohoto bojového umění.

Bojovým uměním se zabývám od roku 1994. Začínala jsem u karate goju-ryu. Poté jsem přešla k Taiji. Od roku 2000 se věnuji Taiji stylu Yang pod odborným vedením Roberta Amackera. Navštívila jsem několikrát jeho školu v USA. Řadu let opakovaně navštěvuji jeho školu Taiji v Moskvě. Z těchto návštěv si vždy přivezu spoustu nových dovedností a také zážitků. Některé z nich můžete sledovat ve článcích o Taiji.

Vyučovat Taiji jsem začala v roce 2002, nejprve jako asistentka Roberta Amackera. Od roku 2009 rozvíjím školu Taiji, na jejíchž stránkách se právě nacházíte. Při výuce kladu důraz na individuální přístup, právě to totiž lépe přenáší k dalším a hlubším úrovním cvičení. Jsem také autorkou textů, ilustrací a většiny videí na tomto webu. Napsala jsem a ilustrovala knížku o Taiji. Ilustrovala jsem knihu mého učitele Roberta Amackera.

Mé další činnosti: Souběžně s Taiji se rozvíjím i v jiných příbuzných oborech. Několik let jsem se věnovala také studiu a výuce tance. Úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz zdravotní tělesné výchovy (2012, Palestra) a kurz sportovní a regenerační masáže (2015, Dexter Academy). Od dětství se zabývám výtvarnou činností a designem – mou tvorbu si můžete prohlédnout na www.silvereye.cz.

Kontakt na mne

 

Vlasta Pechová a Robert Amacker – Moskva:

 

Share Button
Translate »