MgA. Vlasta Pechová

  • Vlasta Pechová je přímou žačkou Roberta Amackera – Taiji (Taijiquan) styl rodiny Yang.
  • Je zakladatelkou, hlavní učitelkou a leaderem naší školy Taiji pod lupou.
  • Působí v České republice a občas i v zahraničí.
MgA. Vlasta Pechová

MgA. Vlasta Pechová

Bojovým uměním se Vlasta zabývá od roku 1994. Začínala u karate goju-ryu v Brně, poté v Praze přešla k Taiji. Od roku 2000 se věnuje Taiji stylu Yang pod odborným vedením Roberta Amackera. Od té doby rozvíjí a předává Taiji založené na jeho znalostech.

Vyučovat Taiji začala v roce 2002 jako asistentka Roberta Amackera. Od roku 2009 intenzivně formuje školu Taiji pod lupu, na jejíž stránkách se nacházíte.

Vlasta Pechová vytváří výukové materiály o Taiji. Napsala a ilustrovala knížku o Taiji. Četnými ilustracemi obohatila knihu svého učitele Roberta Amackera. Je autorkou textů, ilustrací a většiny videí, které naleznete v sekci Studijní materiály. Její studijní materiály dávají naší škole další originální rozměr.

V rámci rozvoje a mezinárodního přátelství navštěvuje školu Taiji v Moskvě a školu Taiji v Kalifornii. Některé z jejích postřehů a zážitků můžete sledovat v Blogu.

Od roku 2010 Vlasta pravidelně spolupracuje s MČ Praha 4 a v letních měsících vede v parku Na Pankráci cvičení TIME outDOOR – cvičení s prvky Taiji pro veřejnost zdarma. Cvičení probíhá za podpory MČ Praha 4.

Další činnosti: Souběžně s Taiji se rozvíjí i v jiných příbuzných oborech. Několik let se věnovala studiu a výuce tance. Absolvovala akreditovaný kurz zdravotní tělesné výchovy (2012, Palestra) a kurz sportovní a regenerační masáže (2015, Dexter Academy). Od dětství se zabývá výtvarnou činností a designem – www.silvereye.cz.

Kontakt

 

Vlasta Pechová a Robert Amacker – Moskva:

Share Button
Translate »