MgA. Vlasta Pechová

MgA. Vlasta Pechová

MgA. Vlasta Pechová

Pocházím z malebného Pelhřimovska. Působím především v Praze, občas i v zahraničí. Taiji je má vášeň a stejně je to i s výukou tohoto bojového umění.

Bojovým uměním se zabývám od roku 1994. Začínala jsem u karate goju-ryu. Poté jsem přešla k Taiji. Od roku 2000 se věnuji Taiji stylu Yang pod odborným vedením Roberta Amackera. Vyučovat Taiji jsem začala v roce 2002, nejprve jako asistentka Roberta Amackera. Od roku 2009 rozvíjím svou školu Taiji, na jejíchž stránkách se právě nacházíte.

V rámci sebevzdělávání a udržení mezinárodních kontaktů navštěvuji školu Taiji v USA a školu Taiji v Moskvě. Z těchto návštěv si vždy přivezu nové dovednosti i zážitky. Některé z nich můžete sledovat v mém Blogu.

Napsala jsem a ilustrovala knížku o Taiji. Četnými ilustracemi jsem obohatila i knihu mého učitele Roberta Amackera. Jsem také autorkou textů, ilustrací a většiny videí na tomto webu.

Mé další činnosti: Souběžně s Taiji se rozvíjím i v jiných příbuzných oborech. Několik let jsem se věnovala také studiu a výuce tance. Úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz zdravotní tělesné výchovy (2012, Palestra) a kurz sportovní a regenerační masáže (2015, Dexter Academy). Od dětství se zabývám výtvarnou činností a designem – mou tvorbu si můžete prohlédnout na www.silvereye.cz.

Kontakt na mne

 

Vlasta Pechová a Robert Amacker – Moskva:

 

Share Button
Translate »