Vize naší školy Taiji

Jsme tradiční škola Taiji (Taijiquan) stylu rodiny Yang. Naším cílem je rozvíjet a předávat bojové umění Taiji v komplexní podobě. Naší prioritou jsou kvalitní informace, individuální přístup při výuce a vytvoření vhodného zázemí pro cvičení.

Robert Amacker a Vlasta Pechová, Taijipodlupou.cz

R. Amacker a V. Pechová

Fungujeme jako tradiční rodinná škola. Všichni účastníci kurzů mají kontakt s hlavní učitelkou a leaderkou školy MgA. Vlastou Pechovou – přímou žačkou Roberta Amackera. Lekce probíhají v malých skupinkách 6 – 10 účastníků.

Systém výuky je nastaven tak, aby se mohly spolu setkávat i rozdílné úrovně pokročilosti. Díky vzájemné spolupráci během cvičení získávají všichni členové školy informace potřebné k rozvoji Taiji, bez ohledu na to, zda vynechali některé lekce.

V rámci mezinárodní spolupráce a přátelství nás navštěvují instruktoři ze školy Bílá vrána v Moskvě. Občas k nám zavítají i naši kolegové z USA.

Studijní materiály

K výuce poskytujeme i studijní materiály MgA. Vlasty Pechové. Z těchto materiálů postupně vzniklo a stále se rozvíjí hodnotné zázemí pro on-line studium, které dává naší škole další rozměr.

Osnovy studia

Video podává přehled o sestavách, které vyučujeme. Přehled sestav je rozepsaný i na stránce Sestavy Taiji.

Share Button
Translate »