TAIJI AKTUALITY – září 2019, Praha

V září 2019 začínají naše pravidelné kurzy Taiji. Pokud jste se do nich nenahlásili, je čas to udělat nyní! připravujeme i intenzivní kurzy, více informací podává tato stránka.

1) Podzimní kurzy Taiji

  • Kurzy začínají v polovině září 2019. Přehled začátku jednotlivých kurzů a přehled doplňkových aktivit – cvičení podává stránka: Hlaste se do podzimních kurzů Taiji.

2) Lekce San shou – neděle od 19:00

Zcela nově zavádíme možnost studia technik San shou. Na lekce San shou můžete chodit nepravidelně nebo pravidelně po 14 dnech. Více informací

3) Pondělní a středeční cvičení od 19:00 bylo sloučeno!

Bude probíhat v pondělí po 14 dnech na Habrovce!

Letos máme možnost sálu na Habrovce, pár minut pěšky od metra Budějovická. Cvičení ve dvojicích proto přesouváme tam. Prostor je větší a vhodnější než výtvarka, kde jsme cvičili minulý rok. Protože je ale vyšší nájem, je celoroční předplatné navýšeno o 400,- Kč. Celková cena za 14 – 16 cvičení je 1 400,- Kč. Až uvidíte sál a zacvičíte si tam, jistě budete za tuto změnu rádi.  Více o cvičení najdete tady.

4) Hlaste se na seminář se zahraničním učitelem

8. – 10. 11. 2019 nás navštíví Rafail Tagiev z Moskevské školy a povede zde intenzivní seminář. Na seminář se již hlaste! Abychom mohli tento kurz zaručit, zálohu je nutné uhradit do 1. 10. 2019. Více informací

5) V půlce září končí cvičení s prvky Taiji zdarma

Cvičení zdarma – TIME outDOOR, které probíhá v parku Na Pankráci, bude ukončeno v polovině září. Termíny jsou vypsané v kalendáři.

  • pondělky od 18:00 – dospělí
  • úterky od 9:00 – senioři či tělesně oslabení zájemci

6) Podívejte se, jak probíhal kurz Taiji v Č. Řečici

Fotky, přehled témat a video z Č. Řečice

6) Vlastínové divadlo

Video z premiéry stínového představení v Červené Řečici „Jak namalovat podobiznu ptáka“ (Jacques Prévert) – Vlastínové divadlo, účinkují: Vlasta (loutky), Jarmilka (přednes), Milan (technické zázemí) a malá Anička (zvukové doplňky)

Share Button
Translate »