TAIJI AKTUALITY – červenec, srpen 2019

Jak a kde si s námi zacvičit Taiji během letních prázdnin? Chcete odkazy pro studium a cvičení doma? Kdy začnou pravidelné kurzy? Vše najdete na této stránce.

1) TIME outDOOR – cvičení s prvky Taiji zdarma

Jestliže budete během léta v Praze, můžete se účastnit cvičení zdarma – TIME outDOOR, které probíhá v parku Na Pankráci. Pozor, toto cvičení probíhá nyní vždy po 14 dnech, v srpnu pak cvičíme každý týden kromě 19. a 20. 8. Termíny jsou vypsané v kalendáři.

  • pondělky od 18:00 – dospělí
  • úterky od 9:00 – senioři či tělesně oslabení zájemci

2) Cvičení s Vlastou na Dobešce

Občas během léta bude cvičení s Vlastou na Dobešce. Toto cvičení je výhradně pro ty, kteří se účastnili kurzů během školního roku. Vstupné = 100,- Kč. Termíny budou vypsané v kalendáři a také je najdete na této stránce.

  • Termíny jsou vypsané v kalendáři! Jsou to ÚTERKY od 19:00 do 120:30 hodin – všechny úrovně pokročilosti. Na cvičení je nutné se předem hlásit na info@taijipodlupou.cz.

3) Týdenní kurz v Červené Řečici od 17. 8. 2019

Kurz je naplněn. Jestliže jste ještě neuhradili zálohu, udělejte to do 15. 7. 2019. Všechny informace najdete tady. Případní náhradníci se můžete přihlásit na info@taijipodlupou.cz.

4) Tipy pro samostatné cvičení

Tento návod je určen především těm, kteří ve školním roce navštěvovali úterní začátečnický kurz na Dobešce a naučili se první část formy. (Pro zobrazení všech informací v odkazech je třeba přístupové heslo.)

5) Pravidelné kurzy začnou v září 2019 – hlaste se

Pro školní rok 2019/20 připravujeme pravidelné kurzy tak, aby navazovaly na předchozí školní rok. Můžete tedy navštěvovat kurzy ve stejné dny a časy, jak jste zvyklí. Přehled podává stránka Hlaste se do podzimních kurzů Taiji.

6) Pro inspiraci a zamyšlení

Podívejte se na Vlastiny čerstvé zápisky z Moskvy: Jak se žije a cvičí Taiji v Moskvě – léto 2019

Share Button
Translate »