TAIJI AKTUALITY – duben 2019, Praha

V dubnu 2019 cvičíme dle plánu. Pozor, ve čtvrtek pře velikonocemi necvičíme. Co připravujeme na jaro a léto? Vše najdete na této stránce!

1) Pravidelné kurzy a cvičení

  • Kurzy i cvičení probíhají dle plánu. Ve čtvrtek 18. 4. 2019 necvičíme, protože jsou pak velikonoční svátky.

2) Připravujeme TIME outDOOR

  • Máme potvrzeno! Cvičení zdarma TIME outDOOR začne v půlce května. Tento rok bude probíhat v PONDĚLKY OD 18:00 – mladší a střední věkové generace a ÚTERKY OD 9:00 – starší generace/senioři. Přehled podává stránka TIME outDOOR.
  • Cvičení TIME outDOOR je určeno pro laiky a začátečnické úrovně, od toho se odvíjí témata cvičení. Budou-li na cvičení chodit i mí dlouhodobější a pokročilí žáci, stejně jako minule, budou cvičit v samostatné skupince a vzájemně si pomáhat s formou i cvičením ve dvojicích. Harmonogram cvičení pro mé dlouhodobé žáky ještě stanovím (rozcvičení, forma, Tuishou…). Více si ujasníme vždy i podle počtu účastníků v daný den – abychom si ten čas užili a všichni si dobře zacvičili. Vlasta

3) Připravujeme, hlaste se

  • Na červen připravujeme kurz se zahraničním učitelem: 21. – 23. 6. 2019. Již se hlaste! Více informací a přihláška ke kurzu.
  • Hlaste se do týdenního kurzu v Červené Řečici, který proběhne v týdnu od 17. 8. 2019. Více informací a přihláška ke kurzu. Uzavírka přihlášek je sice až v létě, pokud však budete vyčkávat, může se stát, že pak nebude volné místo. Hlaste se včas.
  • Chcete-li začátkem července 2019 navštívit Moskvu a účastnit se tam cvičení pod vedením moskevských pokročilých žáků, oslovte Vlastu. Tato nabídka platí především pro pokročilé úrovně – právě pokročilí můžou z takového pobytu hodně načerpat.

4) Úpravy webu

  • Nově je upravena stránka Vnitřní síla Jin. Vznikají k ní i nové podstránky, například Chansujin (další podstránky uvedu poté, co sepíši smysluplný text…). Tyto stránky jsou určené pro účastníky našich kurzů a zajímat budou především pokročilé úrovně. Objasňují posloupnost a význam nácviku pohybů Taiji na vyšších úrovních.
  • Kdo jste byli na víkendovém kurzu „Vnitřní pohyby v Taiji“, podívejte se na přehled probraných témat.

tod4

Share Button
Translate »