Možnosti cvičení ve dvojicích od září

Od září 2020 připravujeme možnost častějšího cvičení ve dvojicích. Tato cvičení jsou určena VÝHRADNĚ účastníkům studia Taiji u nás. Cvičení ve dvojicích je za nízké ceny, abyste se mohli zdokonalovat v Taiji a procvičovat to, na co v běžných lekcích není čas.

Cvičení ve dvojicích na Dobešce

  • PONDĚLKY od 19:00 – po 14 dnech
  • STŘEDY od 17:30 – každý týden

Cvičení je určeno pro všechny, kteří chtějí cvičit častěji a chápou, že Taiji není jen o studiu formy. Vítány jsou všechny urovně pokročilosti. Pokročilejší nejprve pomáhají méně pokročilým, poté si cvičí s ostatními pokročilými. Já tam budu a tedy budu dohlížet na to, aby cvičení probíhalo plynule a bylo přínosné pro všechny účastníky. Nyní přes léto je odstatek času na to, abyste se mohli i s ostatními domluvit a od září začít. (Jestli chcete vidět týdenní harmonogram všech lekcí a cvičení, abyste mohli dopředu plánovat, zavítejte sem.)

Zájemci o cvičení ve dvojicích, napište, jak odhadujete vaši účast – dny, časnost. Uvítám také někoho z pokročilých, kdo by mi chtěl na cvičení ve dvojicích pomáhat a to především ve středu (třeba i nepravidleně). Podle toho všeho se odrazím dál a uvidím, jestli navržené dny vyhovují nebo jestli jich není zbytečně moc.

Pište na info@taijipodlupou.cz.
Vlasta

CENÍK:

  • 1 cvičení: běžná cena = 300,- Kč
  • 1 cvičení: nižší cena = 100,- Kč pro všechny předplatitele pravidelného studia (út, stř, čt)
  • Možnost předplatného si ještě upřesníme.
  • Pozor, na cvičení ve dvojicích se nevztahují náhrady ze zameškaných lekcí z pravidelného studia (út, stř, čt).

 

azurovy-spendlikMísto cvičení – Studio Dobeška, Praha 4

Adresa: Studio Dobeška, Nad lomem 1770/2a, 147 00 Praha 4 Braník. Do Studia Dobeška se dostanete autobusem 134, zastávka „Dobeška“. Informace ohledně parkování.


Zobrazit místo Mapa míst – Taijipodlupou.cz na větší mapě

Share Button
Translate »