TAIJI AKTUALITY – prosinec 2019, Praha

V prosinci končí podzimní kurzy a začínají nové. S tím přichází i doba dalšího předplatného. Na březen připravujeme seminář se zahraničním učitelem, již se můžete hlásit! Více se dočtete níže na této stránce.

1) Kurzy Taiji: předplatné na období ZIMA 2019/20

V průběhu prosince končí podzimní kurzy a začínají kurzy období ZIMA 2019/20. Kurzy (i výuka) navazují na podzimní. Do všech kurzů můžete chodit ve stejné dny a časy tak, jak jste zvyklí. Vše si můžete překontrolovat v kalendáři, kde je vyznačeno, kdy je ještě kurz podzimní a kdy je již zimní.  Předplatné je stejné jako na podzim, za 12 lekcí (12 x 90 minut) je cena 2 900,- Kč.

2) Pondělí 2. 12. 2019 – cvičíme na Dobešce

Vy, kteří chodíte na pondělní cvičení od 19:40 do 21:10 na Habrovku, v pondělí 2. 12. přijďte výjimečně na Dobešku. V tento den je totiž na Habrovce rozsáhlá akce a proto radši jednorázově využijeme ke cvičení výtvarný atelier Studia Dobeška.

3) 13. – 15. 3. 2012 – semináře se zahraničním učitelem

Na březen připravujeme semináře, které povede Dmitry Petrovsky. Semináře budou zacílené na výuku formy, jejích aplikací a na Tuishou – základní a především pokročilé (Peng lu ji an, Roll back, Press i další bojové myšlenky/varianty). uzavírka přihlášek je 20. 1. 2020, již se můžete hlásit! Více informací.

4) Parkování na Dobešce

Od 2. 12. 2019 na Dobešce budou platit modré zóny, platit však budou pouze do 18:00. Po 18:00 tam můžete bez obav parkovat.

5) Nový text na webu

Na stránce Úrovně principu taiji je upravený text, doplněný o Spojující taiji. Jedná se o důležitou informaci, protože udržení správné vzdálenosti a reakce na pohyb oponentova centra patří k důležitým dovednostem. Stránka je uzamčena, přístup mají všichni, kdo navštěvují naše kurzy. (Jestli někdo přístup nemá, stačí napsat Vlastě.)

6) Video ze seminářů s Rafailem Tagievem

7) Další novinky

Pokud přibudou další novinky, tak je tu časem najdete. Navštěvujte tedy tuto stránku opakovaně a budete tak mít přehled o dění v naší škole.

Share Button
Translate »