Pozvánka na setkání u Mozaiky zvířat

Tato pozvánka je určena především účastníkům kurzu v Červené Řečici v termínu 18. – 25. 8. 2018 a dále pro studenty Taiji MgA. Vlasty Pechové a její blízké přátele.

Setkání proběhne 22. 8. 2018 v 15:00 v ZOO Jihlava

Sejdeme se s autorkou obrazů MgA. Vlastou Pechovou, přímo u jejích obrazů ve výstavní místnosti u hlavního vchodu ZOO Jihlava.

Protože jdeme na výstavu „Mozaika zvířat“ a je to v ZOO, oblečte se stylově! Upravte tedy svůj oděv ve stylu nějakého zvířete. Je zcela na vás, jak to pojmete. Můžete si vytvořit kostým, masku nebo si alespoň obléci tričko se zvířecím motivem. Kreativitě meze neklademe! (Kostýmy a masky si můžeme připravit v rámci volného času během kurzu v Č. Řečici.)

Po občerstvení, povídání o obrazech a zhlédnutí našich zvířecích kostýmků se projdeme po ZOO. Navštívíme i malé tygříky, kteří se v ZOO narodili v březnu 2018.

Organizační info:

  • Akce je určena především účastníkům kurzu v Č. Řečici. Vstup dalších zájemců na tuto akci je umožněn po dohodě – ozvěte se na info@taijipodlupou.cz
  • Organizace ohledně občerstvení se domlouvá během kurzu v Č. Řečici s Jitkou Z.
  • Pro účastníky této akce ZOO umožní parkování zdarma!
  • Vstup do ZOO: dospělí = 110,- Kč, děti = 60,- Kč.
  • Psy s sebou neberte, protože do ZOO nesmějí! (Ale jestli vy sami přijdete převlečeni za psa, nemějte obavu, budete vpuštěni. :-) )

Výstava běží od jara po celé léto. Plakátek k výstavě:

zoo-plakatekFINAL-web

 

Share Button
Translate »