Dáváte videím „lajk“? Proč se to vůbec dělá? Je to jen pro roboty nebo i pro lidi? A co to má společného s Taiji?

Milí příznivci Taiji a především příznivci naší školy,

připravila jsem pro vás pár informací, jak nás můžete na internetu podpořit jednoduchým způsobem. Pokud sledujete naše videa a líbí se vám, prosím dejte přímo na Youtube našemu videu lajk. Když tam navíc i video okomentujete, pomůžete ještě více. Protože robot (ano, je to tak!) to pak vyhodnotí, že video je dobré a bude ho o to víc zobrazovat dalším lidem.

Lajkem a případně i komentářem oslovíte nejen robota! Dáte tím zpětnou vazbu samotnému tvůrci videa, tedy mně – Vlastě (anebo Bobovi a jeho ženě, kteří také dělají svá videa…). Tím jedním malým lajkem zkrátka tvůrci dodáte sílu pro tvorbu dalších videí. Jestliže navíc i rozvinete konverzaci, dočkáte se odpovědi. A možná na základě vašeho podnětu vznikne i nové video na dotázané téma!

Myslím, že to za to stojí. Protože lidé, pocit sounáležitosti a podpora jsou za vším, i když to nemusí být na první pohled vidět.

Za celou naší školu děkuji všem, kteří si tento text přečetli a možná jim došlo, co by mohli udělat, když se dívají na naše videa.

MgA. Vlasta Pechová
pro mnohé zkrátka jen Vlasta 🙂