Intenzivní kurz pro 3 – 5 účastníků

Krátkodobý intenzivní kurz v počtu 3 – 5 zájemců je určen dlouhodobým žákům Vlasty Pechové. Kurz lze udělat i v Praze, hlavní myšlenkou však je víkendový kurz (či prodloužený víkend) mimo Prahu.

  • Kurz o malém počtu účastníků (3 – 5) umožňuje značný individuální přístup ve výuce. Kurz je možné sestavit na míru.
  • Kurz vede: Vlasta Pechová. Budete mít dostatek času osobně cvičit s Vlastou, což umocní vaše pochopení i provedení technik.
  • Místo konání: Horní Cerekev – Pelhřimovsko  – bydlení si ujasňujeme vždy u každého termínu dle aktuálních možností. Příklady ubytování: 300,- Kč za noc na osobu http://ubytovani-fous.cz/, nebo kol. 400,- Kč za osobu https://hanuv-mlyn.cz/cs, zajímavý a pěkný může být i pronájem chalupy v Rohovce.
  • Termín: podle možností a zájmu účastníků (např. víkend či prodloužený víkend).

IMG_4880Kurz lze uspořádat, jsou -li alespoň 3 zájemci. Max. počet zájemců je 5.

Aby výuka byla efektivní a byla úzce zaměřena na určité téma, je zapotřebí sestavit účastníky s přibližně stejnou úrovní dovedností. Měli by se znát a vědět, že se jim spolu dobře cvičí. Téma, kterému se budeme věnovat, se odvine od dovedností účastníků. Můžeme se věnovat formě a detailnímu provedení jejích prvků anebo cvičení ve dvojicích – sestavám ve dvojicích, od Tuishou až po Sanshou).

Jak takový kurz naplánovat?

Nejlepší je, když se najdou alespoň 2 zájemci, kteří se domluví na vhodném termínu (nebo i vícero možných termínech). Po odsouhlasení termínu s Vlastou pak oslovíme dalšího vhodného účastníka/účastníky.

Počet kurzů v roce ani termíny nejsou omezeny, záleží pouze na zájmu, vašich nápadech a chuti takový kurz podniknout.

Jestli vás možnost takového kurzu zaujala, napište na info@taijipodlupou.cz.

Prostory na cvičení jsou už hotovy. Schody do patra už tam jsou... :-)

Prostory na cvičení jsou už hotovy. Čaj a kafe si můžete připravovat v malé kuchyňce ve výklenku této tělocvičny (na fotce). WC a šatna jsou na patře. Jo a už tam není žebřík, ale pevné schody. :-)

Další info

Kam na procházky

Můžete navštívit zatopený lom v Horní Cerekvi. Příjemná a tajemná je procházka na židovský hřbitov v lese, hřbitov je uveden v kulturních památkách ČR – více info. Nedaleko je také evropské rozvodí – Nová Buková (vlaková zastávka).

Share Button
Translate »