Intenzivní kurzy Taiji

taichi20160928_180640Několikahodinový trénink Taiji denně umožňuje zaměřit se na cvičení hlouběji a intenzivněji. Sdílení stejného zájmu přináší i další vhledy do cvičení, ujasňuje tak i samotný postoj ke studiu Taiji.

Několikrát v roce pořádáme intenzivní kurzy v Praze. Mimo Prahu každým rokem pravidelně pořádáme pobyty s Taiji v Červené Řečici na Pelhřimovsku. Jsou to týdenní pobyty nebo prodloužené víkendy. Koncem léta jezdíme k moři, kde kromě cvičení i kreativně tvoříme a užijeme si i spoustu legrace.

Intenzivní kurzy v Praze:

Prodloužený víkend 17.- 19. listopadu 2017 v Praze:

Budeme se věnovat bojovým aplikacím formy. Akci připravujeme, již se můžete hlásit na info@taijipodlupou.cz.

Semináře se zahraničním učitelem v Praze

Semináře se zahraničními učiteli se konají 1 – 2x v roce.

Taiji u moře:

Zakynthos: 15. – 29. 9. 2017

Tento kurz Taiji u moře je určen především účastníkům našich kurzů. Není určen pro zcela nové zájemce. Pobyt je již zarezervován – obsazen. Zájemci o podobný pobyt pro rok 2018 se můžete předběžně hlásit Vlastě na info@taijipodlupou.cz. Máte-li tip (menší rodinný hotýlek u moře), kam bychom mohli v budoucnu jet, rovněž se ozvěte.

Taiji v Červené Řečici:

Cvičíme v tělocvičně i v přírodě. Kromě cvičení máme i dostatek prostoru pro výlety, ohýnky a relaxaci. Bydlení je zajištěno v turistické ubytovně, bydlení je max. po třech. Pro rok 2018 plánujeme tyto kurzy Taiji v Červené Řečici:

4. – 8. 5. 2018: prodloužený víkend s Taiji

Tento intenzivní prodloužený víkend je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově. Přečtěte si více.

18. – 25. 8. 2018: týdenní kurz Taiji

Tento týdenní kurz Taiji je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově. Zcela nové zájemce do tohoto kurzu bereme výjimečně. Přečtěte si více.

Share Button
Translate »