Pobyty s Taiji

taichi20160928_180640Několikahodinový trénink Taiji denně umožňuje zaměřit se na cvičení hlouběji a intenzivněji. Sdílení stejného zájmu přináší i další vhledy do cvičení, ujasňuje tak i samotný postoj ke studiu Taiji.

Každým rokem pravidelně pořádáme pobyty s Taiji v Červené Řečici na Pelhřimovsku. Jsou to týdenní pobyty nebo prodloužené víkendy.

Novinkou je kurz Taiji spojený s pobytem u moře – k moři jezdíme v září.

Kurzy Taiji v Červené Řečici v r. 2017:

Cvičíme v tělocvičně i v přírodě. Kromě cvičení máme i dostatek prostoru pro výlety, ohýnky a relaxaci. Bydlení je zajištěno v turistické ubytovně, bydlení je max. po třech.

5. – 8. 5. 2017: prodloužený víkend s Taiji

Tento intenzivní prodloužený víkend je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově. Přečtěte si více.

19. – 26. 8. 2017: týdenní kurz Taiji

Tento týdenní kurz Taiji je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově – všechny úrovně pokročilosti. Po dohodě bereme i nové zájemce! Na tento kurz se ještě dá přihlásit! Přečtěte si více.

Kurz Taiji u moře – září 2017:

Zakynthos: 15. – 29. 9. 2017

Tento kurz Taiji u moře je určen především účastníkům našich kurzů. Není určen pro zcela nové zájemce. Pobyt je již zarezervován – obsazen. Zájemci o podobný pobyt pro rok 2018 se můžete předběžně hlásit Vlastě na info@taijipodlupou.cz. Máte-li tip (menší rodinný hotýlek u moře), kam bychom mohli v budoucnu jet, rovněž se ozvěte.

Share Button
Translate »