Intenzivní kurzy Taiji

111-DSC04444_72Několikahodinový trénink Taiji denně umožňuje zaměřit se na cvičení hlouběji a intenzivněji. Sdílení stejného zájmu přináší i další vhledy do cvičení. Objasňuje také, jaký si vytvořit postoj ke studiu Taiji.

Intenzivní kurzy Taiji pořádáme v Praze. Působíme i mimo Prahu v Červené Řečici na Pelhřimovsku, kde se konají týdenní pobyty Taiji nebo prodloužené víkendy. Koncem léta jezdíme k moři. Tam kromě cvičení i kreativně tvoříme a užijeme si i spoustu legrace. Níže si můžete přečíst, jaké intenzivní kurzy nás čekají:

Intenzivní kurzy v Praze:

Semináře s Robertem Amackerem 22. – 24. 6. 2018 v Praze

Nenechte si tento seminář utéct!

Taiji v Červené Řečici:

Cvičíme v tělocvičně i v přírodě. Kromě cvičení máme i dostatek prostoru pro výlety, ohýnky a relaxaci. Bydlení je zajištěno v turistické ubytovně, bydlení je max. po třech. Pro rok 2018 plánujeme tyto kurzy Taiji v Červené Řečici:

4. – 8. 5. 2018: prodloužený víkend s Taiji

Tento intenzivní prodloužený víkend je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově. Přečtěte si více.

18. – 25. 8. 2018: týdenní kurz Taiji

Tento týdenní kurz Taiji je určený pro účastníky našich kurzů v Praze a Pelhřimově. Zcela nové zájemce do tohoto kurzu bereme výjimečně. Přečtěte si více.

Taiji u moře:

Zájemci o tento pobyt pro rok 2018 se můžete předběžně hlásit Vlastě na info@taijipodlupou.cz. Máte-li tip (menší rodinný hotýlek u moře), kam bychom mohli v budoucnu jet, rovněž se ozvěte.

Share Button
Translate »