Intenzivní kurzy Taiji

111-DSC04444_72Intenzivní kurzy Taiji jsou určené především stálým účastníkům našich tříměsíčních kurzů v Praze. Jsou vhodné především pro vážnější zájemce, kteří chtějí zažít několikahodinovou výuku denně, zapomenout na běžné starosti a na pár dnů se ponořit do cvičení hlouběji.

Intenzivní kurzy Taiji pořádáme v Praze i mimo Prahu, případně i mimo Českou republiku. Pravidelně například pořádáme několikadenní kurzy v Červené Řečici na Pelhřimovsku. Níže je přehled intenzivních kurzů pro rok 2018.

Intenzivní kurzy v Praze:

Semináře se zahraničními učiteli: 22. – 24. 6. 2018 v Praze

Vyučuje Robert Amacker (Taiji) a Olesya Amacker (meč). Semináře jsou určeny pro účastníky našich kurzů, všechny úrovně pokročilosti. Výuka probíhá v angličtině s tlumočením do češtiny. Nenechte si tento seminář utéct! Přihlásit se je nutné do 30. 5. 2018. Více info

Intenzivní kurzy na Pelhřimovsku:

Intenzivní kurzy probíhají v Červené Řečici. Cvičíme v tělocvičně i v přírodě. Kromě cvičení máme i dostatek prostoru pro výlety, ohýnky a relaxaci. Bydlení je zajištěno v turistické ubytovně, bydlení je max. po třech. Pro rok 2018 plánujeme tyto kurzy Taiji v Červené Řečici:

4. – 8. 5. 2018: prodloužený víkend s Taiji

Tento intenzivní kurz je určený pro účastníky našich kurzů – všechny úrovně pokročilosti. Přečtěte si více. Přihlášení již bylo ukončeno, poslední zájemci se můžou zkusit ještě přihlásit na info@taijipodlupou.cz.

18. – 25. 8. 2018: týdenní kurz Taiji

Tento týdenní kurz Taiji je určený pro účastníky našich kurzů – všechny úrovně pokročilosti. Přečtěte si více. Přihlásit se je nutné do 15. 7. 2018.

Taiji u moře:

V roce 2018 pobyt u moře vynecháme (místo toho plánujeme Moskvu). Zájemci o pobyt u moře pro rok 2019 se hlaste Vlastě na info@taijipodlupou.cz. Máte-li tip (menší rodinný hotýlek u moře), kam bychom mohli v budoucnu jet, rovněž se ozvěte.

Taiji v Moskvě:

Pro naše pokročilé žáky připravujeme možnost zacvičit si v moskevské škole s pokročilými žáky pod vedením Roberta Amackera. Pobyt se uskuteční v létě 2018, je určen pro omezený počet účastníků. Více informací je na stránce Letní pobyt v Moskvě. Přihlášení bylo již ukončeno.

Share Button
Translate »