Organizační informace ke kurzům Taiji

Kurzy Taiji v Praze

Chodíte-li, či se chystáte chodit, do našich kurzů v Praze, jsou pro vás určeny následující informace.

1) Přístup ke studijním materiálům – vstup do webu

Poté, co se přihlásíte do tříměsíčního kurzu a uhradíte kurzovné, můžete navíc získat přístup do uzamčených sekcí webu. Tam najdete užitečné studijní materiály. Pro vstup si napište na info@taijipodlupou.cz. Pro zařízení vstupu do webu uveďte:

  • uživatelské jméno – bez diakritiky
  • heslo – může obsahovat velká i malá písmena, číslice i další znaky (heslo si můžete nastavit i sami, v tom případě to do e-mailu uveďte.)

2) Informování o důležitých aktualitách či změnách

Důležité zprávy či změny ve výuce se dozvíte přímo na lekcích. I tak se může stát, že vám něco uteče. Proto občas navštivte stránku Aktuality. Můžete využít i sledování našich facebookových stránek. Další způsoby komunikace:

  • Automatické e-maily z webu: Významnou aktualitu či změnu ve výuce s předstihem obdržíte automatickým e-mailem. Zasílání je možné zrušit na vaše přání, stačí napsat!
  • Náhlé změny ve výuce: Pokud taková situace nastane, obdržíte SMS v případě, že se Vás náhlá změna týká.

3) Změny termínů lekcí – náhradní termíny

Pokud některá lekce neproběhne v plánovaném termínu, vypisujeme náhradní termín. Ten je přidán na konec kurzu. Náhradní termín probíhá ve stejný čas i den, jak jste zvyklí. O změnách termínů lekcí informujeme s dostatečným předstihem – viz bod 2).

4) Absence a nahrazování lekcí

V průběhu kurzu si můžete nahrazovat zmeškané lekce v ostatních kurzech (po, út, stř, čt). Pravidla pro náhrady jsou uvedena u každého kurzu dole na stránce. Po osobní dohodě je možné si zmeškané lekce převést na další období v případě, že u nás budete pokračovat a uhradíte kurzovné na další období.

Pokročilí si můžou lekce nahrazovat v kurzech jakékoli úrovně. Začátečníci by si měli vybírat náhrady v kurzech podobné úrovně. Přehled právě probíhajících kurzů a cvičení Taiji v Praze podává stránka Kalendář. Při volbě vhodné úrovně kurzu můžete také využít aktuální přehled témat, kde naleznete rozepsaná témata z jednotlivých lekcí.

Pozor, lekce z kurzů nelze nahrazovat ve cvičení či jednorázových nedělních lekcích.

5) Kdy necvičit

Na skupinové lekce nechoďte, máte-li rýmu a jakékoli nakažlivé onemocnění. Zbytečně byste ostatní vystavili možné nákaze. Přijďte, až se uzdravíte. Uvidíte, že zmeškanou látku rychle doženete. Navíc si lekci můžete nahradit.

Pokud jste se již uzdravili, cítíte se však ještě trochu slabí, na lekci přijít můžete. Neměli byste se však unavit – cvičte tedy ve vyšších postojích.

6) Zpětná vazba

Máte-li otázky nebo přání ohledně výuky a nebyl čas to osobně probrat, napište mi. Odpovím vám buďto e-mailem, anebo se danému tématu budu věnovat na lekci. Na lekce s Vámi se těší Vlasta Pechová.

Kurzy Taiji v Pelhřimově

Chodíte-li, či se chystáte chodit, do kurzů Taiji v Pelhřimově, jsou pro vás určeny následující informace.

1) Přístup ke studijním materiálům – vstup do webu

Poté, co uhradíte kurzovné, můžete navíc získat přístup do uzamčených sekcí webu. Vstupní heslo pro přihlášení do webu vám podá lektorka kurzu – paní Libuše Doubková.

2) Informace o změnách a možnostech nahrazování lekcí

Informace vám osobně podá vaše lektorka – Liba Doubková.

3) Kdy necvičit

Na skupinové lekce nechoďte, máte-li rýmu a jakékoli nakažlivé onemocnění. Zbytečně byste ostatní vystavili možné nákaze. Přijďte, až se uzdravíte. Uvidíte, že zmeškanou látku rychle doženete.

Pokud jste se již uzdravili, cítíte se však ještě trochu slabí, na lekci přijít můžete. Neměli byste se však unavit – cvičte tedy ve vyšších postojích.

 

Share Button
Translate »