Cvičení Taiji na Dobešce

Na této stránce naleznete doplňkové aktivity Taiji, na které můžete chodit pravidelně i nepravidelně. Jedná se o cvičení pod vedením MgA. Vlasty Pechové a jejích pokročilých žáků. Tato cvičení jsou určena VÝHRADNĚ účastníkům našich kurzů v Praze.

 • AKTUÁLNĚ: CVIČENÍ VE DVOJICÍCH – PONDĚLKY A STŘEDY pro šk. rok 2018/19 končí v dubnu 2019! Poté můžete využívat možnost cvičit zdarma – TIME outDOOR. Během léta pravděpodobně bude i několik úterních termínů cvičení na Dobešce!

ÚTERNÍ CVIČENÍ během léta – od července 2019:

Toto cvičení je určeno všem, kteří se účastní našich kurzů Taiji během školního roku – všechny úrovně pokročilosti. Pod vedením Vlasty Pechové si zopakujete a upevníte témata, která jste probírali na lekcích.

 • Úterní cvičení je za nižší ceny – kompenzujeme tím vaše případné nevychozené lekce ze školního roku.

18:00 - 19:30: úterní cvičení - Taiji ve dvojicích

Termíny pro léto 2019 budou vypsané v kalendáři – zatím nejsou vypsané.

Cena – jednorázové vstupné:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro všechny, kteří navštěvovali v proběhlém školním roce minimálně 3 naše kurzy (tříměsíční kurzy PODZIM, ZIMA, JARO, intenzivní kurzy)

V kalendáři jsou vyznačené všechny doplňkové aktivity na Dobešce (kromě cvičení tam najdete například i nedělní lekce a soukromé lekce).

azurovy-spendlikMísto cvičení – Studio Dobeška, Praha 4

Adresa: Studio Dobeška, Nad lomem 1770/2a, Praha 4, 147 00 Braník. U Studia Dobeška lze parkovat auto. Na Dobešku se dostanete také autobusem 134, zastávka „Dobeška“.


Zobrazit místo Mapa míst – Taijipodlupou.cz na větší mapě

PŘIPRAVUJEME – školní rok 2019/20

CVIČENÍ VE DVOJICÍCH

PONDĚLKY – začátečnické úrovně

19:00 - 20:30: Pondělní cvičení - začátečnické úrovně

Pondělní cvičení je vhodné pro začátečnické úrovně. Cvičíme ve výtvarném atelieru, pravidelně po 14 dnech. Termíny viz. kalendář. Zaměřujeme se na CVIČENÍ VE DVOJICÍCH. Podmínkou vstupu je účast ve tříměsíčních kurzech Taiji (podzim, zima, jaro) a chuť cvičit ve dvojicích.

Cena za 1 cvičení:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro ty, kteří mají předplacený aktuálně probíhající tříměsíční kurz
 • Stálí a pravidelní zájemci: možnost předplatného 1000,- Kč na celý školní rok! (cca 15 pondělků)

Přihlášení: První vstup do tohoto cvičení je třeba zkonzultovat s lektorkou (zájem sdělte osobně nebo stačí e-mailem). Poté svou přítomnost ohlaste alespoň den předem e-mailem na info@taijipodlupou.cz.

STŘEDY – pokročilé úrovně

19:15 - 20:45: středeční cvičení - pokročilé úrovně

Středeční cvičení je pro pokročilé úrovně. Cvičíme ve výtvarném atelieru, pravidelně po 14 dnech. Termíny viz. kalendář. Zaměřujeme se na CVIČENÍ VE DVOJICÍCH. Podmínkou vstupu je znalost základního Tuishou, pokročilého Tuishou (Peng lu ji an) a alespoň částečně Da lu.

Cena za 1 cvičení:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro ty, kteří mají předplacený aktuálně probíhající tříměsíční kurz
 • Stálí a pravidelní zájemci: možnost předplatného 1000,- Kč na celý školní rok! (cca 15 střed)

Přihlášení: První vstup do tohoto cvičení je třeba zkonzultovat s lektorkou. Pak si účast potvrzujeme den předem – většinou osobně na úterní lekci.

Další informace

NÁHRADY:

 • Pozor, na tato pondělní a středeční cvičení se nevztahují náhrady ze zameškaných lekcí z tříměsíčních kurzů (podzim, zima, jaro). Zmeškané lekce z kurzů si tedy nahrazujte v souběžně probíhajících kurzech, ve cvičeních to bohužel nejde.
 • Pokud budete mít pondělní či středeční cvičení předplacené na celý rok a hodně těchto cvičení zmeškáte, po domluvě lze za 3 zameškaná cvičení přijít na 1 lekci v kurzu. O svůj finanční vklad do cvičení tedy nepřijdete.

LZE KOMBINOVAT PONDĚLKY A STŘEDY?

 • Tato možnost je omezena. Jednak máme malé prostory pro cvičení a navíc v pondělním cvičení se věnujeme jednodušším technikám než ve cvičení středečním a v rámci výcviku je třeba udržet danou úroveň.(Více/možnosti se v případě zájmu dozvíte po osobní konzultaci s Vlastou.)
Share Button
Translate »