Cvičení Taiji na Dobešce

Na této stránce naleznete doplňkové aktivity Taiji, na které můžete chodit pravidelně i nepravidelně. Jedná se o cvičení pod vedením MgA. Vlasty Pechové a jejích pokročilých žáků. Tato cvičení jsou určena VÝHRADNĚ účastníkům našich kurzů v Praze.

CVIČENÍ VE DVOJICÍCH – školní rok 2018/19:

PONDĚLKY – začátečnické úrovně, od 8. 10. 2018

 • Toto cvičení zavádíme zcela nově díky vámi projeveného zájmu a také díky podpoře Jirky, který mi bude se začátečníky při cvičení ve dvojicích vypomáhat. Takže na vás budeme dva! Vlasta

19:00 - 20:30: Pondělní cvičení - začátečnické úrovně

Pondělní cvičení je vhodné pro začátečnické úrovně. Cvičíme ve výtvarném atelieru, pravidelně po 14 dnech. Termíny viz. kalendář. Zaměřujeme se na CVIČENÍ VE DVOJICÍCH. Podmínkou vstupu je účast ve tříměsíčních kurzech Taiji (podzim, zima, jaro) a chuť cvičit ve dvojicích.

Cena za 1 cvičení:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro ty, kteří mají předplacený aktuálně probíhající tříměsíční kurz
 • Stálí a pravidelní zájemci: možnost předplatného 1000,- Kč na celý školní rok! (cca 15 pondělků)

Přihlášení: První vstup do tohoto cvičení je třeba zkonzultovat s lektorkou (zájem sdělte osobně nebo stačí e-mailem). Poté svou přítomnost ohlaste alespoň den předem e-mailem na info@taijipodlupou.cz.

STŘEDY – pokročilé úrovně, od 19. 9. 2018

19:15 - 20:45: středeční cvičení - pokročilé úrovně

Středeční cvičení je pro pokročilé úrovně. Cvičíme ve výtvarném atelieru, pravidelně po 14 dnech. Termíny viz. kalendář. Zaměřujeme se na CVIČENÍ VE DVOJICÍCH. Podmínkou vstupu je znalost základního Tuishou, pokročilého Tuishou (Peng lu ji an) a alespoň částečně Da lu.

Cena za 1 cvičení:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro ty, kteří mají předplacený aktuálně probíhající tříměsíční kurz
 • Stálí a pravidelní zájemci: možnost předplatného 1000,- Kč na celý školní rok! (cca 15 střed)

Přihlášení: První vstup do tohoto cvičení je třeba zkonzultovat s lektorkou. Pak si účast potvrzujeme den předem – většinou osobně na úterní lekci.

Další informace

NÁHRADY:

 • Pozor, na tato pondělní a středeční cvičení se nevztahují náhrady ze zameškaných lekcí z tříměsíčních kurzů (podzim, zima, jaro). Zmeškané lekce z kurzů si tedy nahrazujte v souběžně probíhajících kurzech, ve cvičeních to bohužel nejde.
 • Pokud budete mít pondělní či středeční cvičení předplacené na celý rok a hodně těchto cvičení zmeškáte, po domluvě lze za 3 zameškaná cvičení přijít na 1 lekci v kurzu. O svůj finanční vklad do cvičení tedy nepřijdete.

LZE KOMBINOVAT PONDĚLKY A STŘEDY?

 • Tato možnost je omezena. Jednak máme malé prostory pro cvičení a navíc v pondělním cvičení se věnujeme jednodušším technikám než ve cvičení středečním a v rámci výcviku je třeba udržet danou úroveň.(Více/možnosti se v případě zájmu dozvíte po osobní konzultaci s Vlastou.)

V kalendáři jsou vyznačené všechny doplňkové aktivity na Dobešce (kromě cvičení tam najdete například i nedělní lekce a soukromé lekce).

azurovy-spendlikMísto lekcí a cvičení – Studio Dobeška, Praha 4

Adresa: Studio Dobeška, Nad lomem 1770/2a, Praha 4, 147 00 Braník. U Studia Dobeška lze parkovat auto. Na Dobešku se dostanete také autobusem 134, zastávka „Dobeška“.


Zobrazit místo Mapa míst – Taijipodlupou.cz na větší mapě

ÚTERNÍ CVIČENÍ – probíhá pouze během léta:

Toto cvičení je určeno všem, kteří se účastní našich kurzů Taiji během školního roku – všechny úrovně pokročilosti. Pod vedením Vlasty Pechové si zopakujete a upevníte témata, která jste probírali na lekcích.

 • Úterní cvičení je za nižší ceny – kompenzujeme tím vaše případné nevychozené lekce ze školního roku.

18:00 - 19:30: úterní cvičení - Taiji ve dvojicích

Termíny pro léto 2019 budou vypsané v kalendáři. Na cvičení není nutné se předem hlásit.

Cena – jednorázové vstupné:

 • běžná cena = 300,- Kč
 • nižší cena = 100,- Kč pro všechny, kteří navštěvovali v proběhlém školním roce minimálně 3 naše kurzy (tříměsíční kurzy PODZIM, ZIMA, JARO, intenzivní kurzy)

Share Button
Translate »