Soukromé lekce Taiji a konzultace

Vlasta Pechová po předchozí domluvě poskytuje i soukromé lekce Taiji a konzultace. Lekce či konzultace probíhají na Dobešce v Praze 4, dle dohody výjimečně i jinde. Soukromá lekce i konzultace může probíhat v češtině nebo angličtině.

Rychlost a pokročilost výuky se vždy odvíjí od vašich dovedností a vašeho přístupu. Nástin výuky a vývoje/očekávání/přání je třeba si nejprve společně ujasnit, aby to odpovídalo tomu, co očekáváte a co vás můžu naučit. Chcete-li jen pár lekcí, pak vám mohu nabídnout například dechovou sestavu nebo vhodné cviky, které jsou přímo spojené s Taiji a dají vám pevný základ pro další civčení. Můžeme přidat pár prvků z formy. Prosím nečekejte, že se celou sestavu (formu) naučíte za pár lekcí – výuka celé sestavy je dlouhodobá záležitost… Pro více informací mne kontaktujte na info@taijipodlupou.cz. Vlasta Pechová

Soukromé lekce si nyní můžete nakombinovat s letním cvičení zdarma, s videi zdarma a případně i studiem našich on-line materiálů.

Soukromé lekce – témata

  • VHODNÉ PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY: Základy Taiji a qigong (teorie a cvičení).
  • VHODNÉ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY: Vhled do Taiji (teorie a cvičení) – sólo nácviky i základy cvičení ve dvojicích.
  • PRO VŠECHNY DLOUHODOBÉ ZÁJEMCE I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY,  Výuka formy – dlouhá tradiční sestava rodiny Yang.
  • PRO VŠECHNY ZÁJEMCE: Individuální téma dle požadavků
  • VHODNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE: Výuka sestavy s mečem či šavlí.
  • VÝHRADNĚ PRO MÉ DLOUHODOBÉ ŽÁKY: Cvičení ve dvojicích – bojové aplikace formy, párové sestavy Tuishou, pokročilé Tuishou, Tři kroky, Dalu, Sanshou.

Konzultace

Poradenství ohledně výběru cvičení (nejen Taiji). Můžete konzultovat také individuální možnosti studia Taiji či vytvoření studijního plánu pro vás na míru.

Ceník

  • Nižší cena: platí pro všechny, kteří navštěvují právě probíhající kurzy. Nově také pro ty, kteří již uhradili členství pro rok školní 2020/21 (jedná se o novinku, pro více info napište Vlastě).
Ceník běžná cena nižší cena
soukromá lekce 1000,- Kč / 75 minut  600,- Kč / 60 minut,  700,- Kč / 75 minut
konzultace 60 minut 600,- Kč  400,- Kč

Kontakt:

MgA. Vlasta Pechová
+ 420 604 311 617
info@taijipodlupou.cz

Taijipodlupou.cz - Vlasta Pechová - prvek Slézající had - Taiji (Tai chi)

Share Button
Translate »