Informace pro nové zájemce – Praha

Naše kurzy Taiji jsou určeny PRO DOSPĚLÉ různých věkových kategorií. V Praze vede kurzy zakladatelka školy MgA. Vlasta Pechová. Asistují pokročilí žáci.

Taijipodlupou.cz - ukázka nácviku bojové aplikace

Fotografie z našeho kurzu

Taiji pro začátečníky od října 2017

Kurzy trvají obvykle 3 měsíce, není-li uvedeno jinak, lekce probíhají 1x týdně. Zmeškané lekce lze nahrazovat. Po dohodě lze kombinovat i docházku mezi více kurzy. Po uplynutí kurzu můžete pokračovat v kurzu navazujícím.

Součástí kurzu je i přístup ke studijním materiálům. Chcete-li cvičit častěji, můžete navštěvovat i doplňkové aktivity - jednorázové lekce a cvičení na Dobešce.

Kurzy pro začátečníky budou od začátku října 2017, hlaste se! Pozn.: do 30. 9. 2017 jsem se svými žáky na kurzu Taiji u moře. Pokud se Vám hned neozvu zpátky, prosím vyčkejte. Určitě Vám odpovím, jakmile mi to internet a čas dovolí. Vlasta Pechová. 

den a čas místo konání určeno pro volná místa více info a přihlášení
Pondělky od 19:00
Bartákova ul, Praha 4 (metro Pankrác) pro dospělé 2 místa cvičíme po 14 dnech od 9. 10. 2017, info
Úterky od 18:00
Dobeška, Praha 4 pro dospělé upřesníme dle individuální domluvy – pište na info@taijipodlupou.cz
Středy od 17:30
Dobeška, Praha 4 pro dospělé 2 místa od 4. 10. 2017, info
Čtvrtky od 11:45
Dobeška, Praha 4 pro věkové kategorie 60+ 1 místo info, začátečníky
bereme po dohodě, od 12. 10. 2017
Vyučuji bojové umění Taiji v původní podobě, v kurzech nacvičujeme sólové i párové sestavy. Součástí výcviku je tedy i cvičení ve dvojicích – více o cvičení ve dvojicích. Nácviky ve dvojicích jsou koncipované tak, aby přinesly hlubší vhled a smysl do výcviku Taiji. Vlasta Pechová – zakladatelka školy.
Share Button
Translate »