Informace pro nové zájemce – Praha

Během léta 2019 můžete chodit na cvičení Taiji (Tai chi) zdarma! Cvičení zdarma probíhá v pondělky od 18:00 a úterky od 9:00 v parku Na Pankráci. Přečtěte si více informací k tomuto cvičení. V kalendáři sledujte termíny, kdy cvičíme.

Během školního roku pořádáme kurzy Taiji v Praze 4 na Dobešce. Jedná se o pravidelné studium složené z tříměsíčních kurzů. Tyto kurzy jsou rozdělené na období PODZIM, ZIMA a JARO. Naše kurzy Taiji jsou určeny PRO DOSPĚLÉ.

Taijipodlupou.cz - ukázka nácviku bojové aplikace

Fotografie z našeho kurzu

Do kurzu bereme 6 – 10 účastníků. Lekce probíhají 1x týdně. Zmeškané lekce si můžete nahrazovat. Po dohodě lze kombinovat i docházku mezi více kurzy. Po uplynutí kurzu můžete pokračovat v kurzu navazujícím.

Vítáme aktivní účastníky. Za tímto účelem ke kurzům poskytujeme i přístup ke studijním materiálům. Ke kurzu si můžete přibrat také pondělní cvičení ve dvojicích za výrazně nižší ceny. Navštívit můžete i jednorázové nedělní lekce, některý z našich intenzivních kurzů nebo si domluvit soukromou lekci Taiji.

Jestliže máte zájem učit se u nás, napište nám na info@taijipodlupou.cz. Napište i v případě, že zatím nemáme termíny  – kurzy nyní připravujeme, budeme vás o volných místech informovat.

VOLNÁ MÍSTA PRO ZAČÁTEČNÍKY NA OBDOBÍ „PODZIM 2019″ BUDOU OD ZÁŘÍ 2019, více informací uvedeme během léta.

den a čas místo konání určeno pro volná místa více info a přihlášení
ÚTERKY 18.00 – 19:30 Dobeška, Praha 4 vhodné pro dospělé ve věku 20 – 60 let 3 hlaste se on-line přihláškou
připravujeme
Dobeška, Praha 4 dospělí připravujeme připravujeme

Doporučení:

Share Button
Translate »