Kurzy Taiji pro nové zájemce – Praha

Od června do poloviny září 2020 probíhá cvičení zdarma v parku. Přijďte si to zkusit.

Kurz Taiji – úterky od 18:00 do 19:30

V kurzu pro začátečníky učíme základy pohybu.

Kurz pro začátečníky otevřeme od září 2020! Tento kurz Taiji je určen PRO DOSPĚLÉ a bude se konat na Dobešce v Praze 4. Do úterního kurzu pro začátečníky bereme maximálně 6 účastníků. Lekce probíhají 1x týdně.

Náplní kurzu budou základy Taiji – principy pohybu a nácviky, které jsou stěžejní pro pochopení a správný nácvik Taiji. Výuka je vždy přizpůsobena schopnostem účastníků. S pohyby Taiji seznamujeme krok za krokem – lekce na sebe navazují. (Zmeškané lekce si můžete v průběhu kurzu nahrazovat ve středu od 17:30 nebo středu od 19:15.)

Jestliže vás Taiji osloví a budete chtít cvičit častěji, pak si můžete přibrat i cvičení ve dvojicích nebo soukromou lekci Taiji. Poskytujeme také přístup ke studijním materiálům, kde najdete texty, obrázky a výuková videa. Po každé lekci na web vypisujeme přehled probíraných témat s odkazy do studijní sekce. Po ukončení kurzu lze pokračovat v navazujícím kurzu ve stejný čas, nebo po dohodě můžete přejít i do jiného dne (středa od 17.30 nebo od 19:15).

Vítáme, když se nejprve ozvete a přijdete se k nám podívat – info@taijipodlupou.cz.

Začátečníci - úterky od 18:00 do 19:30

Kurz pro začátečníky bude probíhat ve výtvarném atelieru Studiu Dobeška. Vzhledem k menším prostorám je počet účastníků omezen na max. 6.

Začátek kurzu: září 2020 – datum ještě upřesníme
Cena: 12 lekcí (12 x 90 minut) = 3000,- Kč

Zájemci se přihlaste on-line přihláškou.

Přečtěte si organizační informace.

Článek Jak přistupovat ke cvičení Taiji.

Share Button
Translate »