Organizační info ke cvičení TIME outDOOR

Ke cvičení TIME outDOOR se můžete přidat kdykoli. Můžete chodit cvičit pravidelně i nepravidelně. Jdete-li na cvičení poprvé a máte-li dotazy, přijďte včas. Při pozdním příchodu cvičitelku nevyrušujte a přidejte se ke cvičení.

Při dešti Vlastu poznáte podle zeleného deštníku!

Při dešti cvičitelku poznáte podle zeleného deštníku!

Počasí

Cvičitelka či její zástupce je na místě vždy v čase začátku cvičení, kromě případů vytrvalého deště.

Při dešti: Jestliže prší a déšť se utiší do 15 minut od plánovaného začátku cvičení, dopolední cvičení se bude konat od 9:30 do 10:30 a večerní cvičení od 18:30 do 19:30. Pokud prší déle, cvičení odpadá. Nastane-li v začátku cvičení krátkodobá přeháňka a cvičitelka a účastníci cvičení jsou již na místě, cvičení začne ihned, jakmile přestane pršet.

Extrémní počasí: V případě extrémního počasí (větrno, deštivo, silné vedro), určí cvičitelka zda a jak dlouho se bude cvičit.

Aktuální předpověď počasí

Podívejte se na počasí na ČT 1.

Přesná radarová data poskytuje Český hydrometeorologický ústav:
- pro větší náhled na mapku klikněte
– jsou-li na mapě barevné plochy, znamenají:
- modrá barva = mrholení
- zelená barva =  déšť
- žlutá barva = silný déšť
- červená barva = liják, průtrž

Informace pro všechny účastníky cvičení

Náročnost cvičení

Každý cvik vysvětlujeme od jednoduchého ke složitějšímu. Ukazujeme si tak více variant jeho provedení. Vyberete si to, co zvládnete. Během cvičení můžete i odpočívat, abyste se nepřetěžovali (zejména starší generace).

Co na sebe?

Přijďte v jakémkoli oblečení, které je vám příjemné a umožňuje dostatečný pohyb. Při nestabilním počasí doporučujeme vrstvit oděvy, abyste je mohli odkládat či oblékat dle potřeb. Praktická je větrovka. Při nižších teplotách si přineste tenké rukavice (například koncem května 2015 se rukavice opravdu hodily). Doporučujeme nosit pokrývku hlavy, bude se vám hodit při větru i při silnějším slunci.

Fotografování, natáčení

Za souhlasu cvičitelky či organizátora akce je možné  během cvičení fotografovat a natáčet videa, a to za účelem zviditelnění a podpory TIME outDOOR. Natáčení či fotografování bez souhlasu organizátora a cvičitelky není povoleno.

  • Cvičení TIME outDOOR je na vlastní zodpovědnost. (O vážných zdravotních omezeních cvičitelku informujte.)
  • Organizátor ani cvičitelka nenesou v průběhu zodpovědnost za případné ztráty osobních věcí. Své věci si hlídejte.

Share Button
Translate »